Wpis z mikrobloga

@ddonewry927: inteligencja nie zawsze idzie w parze z mądrością. W dodatku ludzie ją postrzegają przez pryzmat patologicznych zachowań, których ludzie uczą się w niekorzystnym dla siebie środowisku. W trakcie życia ludzie mogą popracować nad intelektem mając sprzyjające warunki do jego rozwoju, ale jeżeli nie urodzili sie z pewnymi predyspozycjami to pewnego progu i tak nie przeskoczą. Nie twierdzę, że Hanka jest geniuszem ale potrafi kombinować (co nieraz w hotelu pokazała) i
@mykawz300: nie znam Sarny, bo WS mnie mało interesuje ale zakładam, że Hanka nie czuje pociągu do normalnych facetów. Ale to raczej nie ma związku z inteligencja. Przykładowo niektóre kobiety wręcz lgną do psychopatów, bo mogły mieć niezły rolcaster emocjonalny fundowany przez kogoś bliskiego już od dziecka. A kto dostarczy większych emocji od psychopaty ? To tylko przykład. Pierwsze relacje budujemy z rodzicami i od ich jakości może zależeć kogo wybieramy
@mykawz300 wg Twojej logiki : nie rozumiem, jak nawet przeciętnie inteligentna kobieta mogłaby być zainteresowana bawidamkiem Mikołajem.

Ale tak jak @Karynka2_0 ładnie napisała - istnieją różne rodzaje inteligencji - m.in. emocjonalna. Tak samo jak jest mądrość akademicka i życiowa.

Nie twierdzę, że Hanka jest turbo inteligentną/mądrą osobą, ale nie uważam, żeby odstawała od grupy czy Moniki. Po prostu jest mega emocjonalną, ekstrawertyczką, a wtedy zawsze wygląda się na głupszą niż się jest
@Karynka2_0: bardzo wielu psychopatów ma wysokie IQ, nie pamietam czy Hanka mówiła coś o swojej rodzinie. Natomiast oprócz tego, ze potrafi czasem kombinować, to nie widzę po niej aby była inteligentna. Znam bardzo wielu inteligentnych ludzi, niektórych wręcz ponadprzeciętnie i raczej potrafię to zauważyć. Oprócz tego nie widzę by interesowała się czymkolwiek konkretnym, nawet tematy jej rozmow niczym sie nie wyróżniają ¯\_(ツ)_/¯ mogę się mylić bo jej nie znam, ale obserwując
@Karynka2_0: @MoccaC inteligentna osoba nigdy nie mówiłaby CHCEM!
No błagam Was ... może umie kombinować, czyta ludzi ale ksiażek to raczej słabo. Inteligentne kobiety mogą związać się z psychopatami, ale nie z patusami którym w głowie tylko chlanie i panienki... o czym w ogóle można gadać z takim kolesiem. Z ciekawości obejrzałam jeden odcinek WS żeby zobaczyć co to za koleś.... no gdzie mu tam do Mikiego. Chociaż Miki też ma
@Karynka2_0: i nie wiem czy zwrociłyście uwagę, na jej chamskie zagrywki przy konkurencji, jak Olę, Klaudie i przede wszystkim Gabi zdzieliła po buzi? Później przy Moni sie już chyba bała bo by jej sie za to później na pewno oberwało, no i oczywiście Psiapsi też tylko po nóżkach ... ale u dziewczyn z premedytacją waliła w twarz ... myślałam, że jak wróci to będzie miała czystą kartę ale jej się nie