Wpis z mikrobloga

To jest dramat, knajpa za knajpą się zwija. Ale najgorsze jest to że nawet właściciele widzą w tym wyłącznie winę PIS. Tak, to akurat PIS teraz rządzi ale cała opozycja głosowała w sprawach które doprowadziły tak samo jak oni.

Przypominam że PIS, PO, Lewica, PSL, Polska głosowały zgodnie za:
- Lockdownami
- Zakazem prowadzenia biznesu przez wirusika kaszlu
- Polityką klimatyczną EU
- Odchodzeniem od węgla
- Gwałtownym odcięciem dostaw węgla z rosji
- Dodrukiem pieniędzy

Tymczasem jedyna partia która głosowała przeciwko tym szalonym pomysłom ma jedynie 5% poparcia bo nie lubi LGBT i aborcji

#gastronomia #bekazlewactwa #biznes #wlasnafirma #gospodarka #koronawirus #ukraina #polityka
Viado - To jest dramat, knajpa za knajpą się zwija. Ale najgorsze jest to że nawet wł...

źródło: comment_1667132455dXpHwSyfe8tAa9IzXMSBjN.jpg

Pobierz
  • 135
@Viado: kij wbity w mrowisko, na wykopie dziwnym trafem od wielkiego powrotu potężnego Tuska na którego wszyscy tu pluli jak rządził , zebrała się mała armia trolli , które minusuja wszystko co związanego z konfederacja , bo to jedyna realna opozycja, a że napisałeś prawdę o PO, to będą lecieć minusy. Spokojnie, kilkaset trolli na wypoku nie zmieni tego.
@GreenBag: no mniej więcej to ma wspólnego, że prywatna działalność nie może ograniczać wolności innych ludzi i naruszać pewnych zbiorowych interesów, toteż jeśli istnieje uzasadnione zagrożenie wynikające z konkretnego rodzaju działalności dla lokalnej społeczności lub całego społeczeństwa, to tu powinien interweniować arbiter w postaci państwa - i tak się właśnie stało. Dokładnie tak samo by było gdybyś w imię swobody gospodarowania w wyraźny sposób zatruwał całej okolicy powietrze, zatruwał rzeki, albo
Ciągle się zastanawiam, jakim cudem ma aż 5%


@Eldamir: 5% to jedna na 20 osob, 2/3 stanowi chłopy, czyli na konfe głosuje co 13-14 facet. przecięta klasa ma niecałe 28 osob czyli 14 chłopów, tak konfe głosuje największy klasowy debil.
Jesli modelowym wyborca konfy sa największy klasowy debil i jego kolega, nie trudni wyobrazić czemu ktoś na nich głosuje. (Albo kobieta która trzeba jedna na kilka klas szukać żeby dowiedzieć się
topikPajak - >Ciągle się zastanawiam, jakim cudem ma aż 5%

@Eldamir: 5% to jedna n...

źródło: comment_1667207242ceHcFfv0Hq9PGvzISXszck.jpg

Pobierz
@7160 Nie załapałeś

@WillyJamess nadal - stawiają religię ponad gospodarkę (Mentzen mówi o tym otwarcie!) więc imo są takim samym gównianym wyborem jak reszta. W dupie mam czy mi zamkną biznes bo jest święto katolickie albo niedziela czy mi przyjebia kolejne podatki jak lewaki żeby oddać nansocjal.

Poza tym - kto tam poza Mentzenem jakikolwiek biznes prowadził kiedykolwiek? Brown? Korwin? Krzysiu? Przecież to są w większości teoretycy.
stawiają religię ponad gospodarkę (Mentzen mówi o tym otwarcie!)


@ShooleR: gdzie?

W dupie mam czy mi zamkną biznes bo jest święto katolickie albo niedziela czy mi przyjebia kolejne podatki jak lewaki żeby oddać nansocjal.


stawiasz to w jednym rzędzie? xD a gdzie oni mówią o zamykaniu biznesu w święta, skoro w większości są przeciwko zakazowi handlu w niedzielę?
5% to jedna na 20 osob, 2/3 stanowi chłopy, czyli na konfe głosuje co 13-14 facet. przecięta klasa ma niecałe 28 osob czyli 14 chłopów, tak konfe głosuje największy klasowy debil.

Jesli modelowym wyborca konfy sa największy klasowy debil i jego kolega, nie trudni wyobrazić czemu ktoś na nich głosuje. (Albo kobieta która trzeba jedna na kilka klas szukać żeby dowiedzieć się ze ona głosuje jak chłopak)


@topikPajak: Jedno jest pewne
@7160: #!$%@? jaki zjeb, być zwyzywamy od wyborcy konfy, od onucl, bo autokorekta przestawiła słowa. Tego jeszczenie grali.
!Przynajmniej miałem racje z tą wyjątkowością ( ͡° ͜ʖ ͡°)