Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak u was, ale 90% związków moich młodych, dzieciatych znajomych wygląda tak samo:
-facet pracuje po 6 dni w tygodniu, a po pracy robi do upadłego przy domu;
-kobieta jest albo na bezrobociu, albo na l4, albo na macierzyńskim i jedyne co robi, to gotuje, a jak nie potrafi to zamawia jedzenie - koszty i tak nie są ważne, najwyżej chłop więcej godzin przepracuje i nic sobie nie kupi;

Nic nie generalizuję, tylko mówię, jak to wygląda w moim otoczeniu (znajomi z pracy, z dzieciństwa, ze szkoły, kuzyni i kuzynki);

#heheszki #humorobrazkowy #p0lka #blackpill #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #polska #madki
Pobierz wqeqwfsafasdfasd - Nie wiem jak u was, ale 90% związków moich młodych, dzieciatych zn...
źródło: comment_1667128698URMmzm8lxqzKwncPVEOMWH.jpg
  • 58
@wqeqwfsafasdfasd: kurde mam to samo, średnia w roku to 6 dni pracujących w tygodniu albo i w tym wyjdzie więcej, 10k na konto wpada a #!$%@? mówi że pracuje przy dziecku i że za mało jak jej przeleje 500zl na jej wydatki (500+ też na nią), wszystko ja utrzymuje. Gdyby jeszcze to doceniała. #!$%@? ten związek, jedyne co mnie trzyma to dziecko i nie wiem jak to rozegrać bo sądy są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dlatego ja jestem singlem rucham sobie koleżanki ćpam pije jeżdżę do kasyn i to jest życie a nie #!$%@? być jakimś niewolnikiem chyba bym sobie strzelił w leb jakbym był tak uwiązany jak wyżej napisałeś

@Dejw983: No i co to za życie, jak nie używasz interpunkcji... Toż to wegetacja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja też nie opieram się na badaniach ogólnokrajowych, tylko na wąskiej grupie mikroblogerów i stwierdzam, że to w większości łgarze i bajciarze, którzy wymyślą każdą statystykę aby dla plusików napisać jakie baby som straszne.


@bigos555: Nie trzeba się opierać na tym co jest pisane na mirko, na ten temat są bardzo konkretne statystyki: https://stat.gov.pl/files/gfx/portalinformacyjny/pl/defaultaktualnosci/5821/1/5/1/pw_kobiety_i_mezczyzni_na_rynku_pracy.pdf

https://stat.gov.pl/files/gfx/portalinformacyjny/pl/defaultaktualnosci/5821/1/7/1/kobiety_i_mezczyzni_na_rynku_pracy_2018.pdf

Oczywiście OP mega przerysował temat ale różnica pomiędzy procentem pracujących mężczyzn a procentem pracujących kobiet jest
@wqeqwfsafasdfasd: Przykro mi to powiedzieć ale środowisko które opisujesz to chyba jakieś patologiczne jest. Ale w sumie to jak ci faceci się zgadzają na taki układ, to chyba sobie sami zasłużyli na takie #!$%@? życie. Nawet mi ich nie żal. Wśród moich znajomych z których wszyscy mają dzieci, to prawie wszystkie różowe pracują. Dzieciaki chodzą do przedszkoli i szkoły ale pracują zawsze oboje rodzice. Co to za chory układ, żeby takiego
pomiędzy procentem pracujących


@Dr_Manhattan: Oczywiście, że jest różnica, ale wynika ona z pewnego przyjętego modelu prowadzenia gospodarstwa domowego, a nie z tego, że wredne leniwe p0lki podpisały cyrograf z diabłem.
@wqeqwfsafasdfasd: znam ten, ale znam jeszcze jeden. Mieszkają w JEJ mieszkaniu, typ co 3 miesiące zmienia pracę, robiąc sobie 2 tygodniowa przerwę, ona dba w domu o swojego Misia. Sielanka trwa do momentu osiągnięcia limitu na jej karcie kredytowej i nie można już kupić nowego Playa, albo nowych hantelkow, wtedy on mówi, że jej nie odda, bo nie ma, a ona daje mu kopa w dupę. Dziewczyna jest samotna, samodzielna i
Tak się konczy dla facetów wybieranie kobiet głównie oczami i penisem. A potem placz bo cycata Dżesika nie umie nawet ugotować makaronu. No kto by pomyślał ( ͡° ͜ʖ ͡°)