Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak u was, ale 90% związków moich młodych, dzieciatych znajomych wygląda tak samo:
-facet pracuje po 6 dni w tygodniu, a po pracy robi do upadłego przy domu;
-kobieta jest albo na bezrobociu, albo na l4, albo na macierzyńskim i jedyne co robi, to gotuje, a jak nie potrafi to zamawia jedzenie - koszty i tak nie są ważne, najwyżej chłop więcej godzin przepracuje i nic sobie nie kupi;

Nic nie generalizuję, tylko mówię, jak to wygląda w moim otoczeniu (znajomi z pracy, z dzieciństwa, ze szkoły, kuzyni i kuzynki);

#heheszki #humorobrazkowy #p0lka #blackpill #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #polska #madki
wqeqwfsafasdfasd - Nie wiem jak u was, ale 90% związków moich młodych, dzieciatych zn...

źródło: comment_1667128698URMmzm8lxqzKwncPVEOMWH.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Nie wiem jakich Ty masz znajomych, ale moi znajomi też są żonaci i dzieciaci i nie znam ani jednej kobiety/żony która siedzi na dupie w domu i zajmuje się dziećmi. Ba, bardzo wiele z nich osiągnęło naprawdę wiele na szczeblu zawodowowym, że można by im zazdrościć. Jedna - w wieku okolo 35 lat została członkiem zarządu w niemałej firmie IT, inne - szczeble menedżerskie w dużych korpo gdzie zarabiają naprawdę
  • Odpowiedz
  • 5
@wqeqwfsafasdfasd to w ciekawym towarzystwie się obracasz... Żony moich znajomych, te które mają dzieci, są pracujące w dobrych zawodach (po medycynie, architekturze, kierunki techniczne). Żyją normalnie a faceci się nie przepracowują. Obie osoby zarabiają bardzo dobrze i są szczęśliwi.
  • Odpowiedz
po medycynie, architekturze, kierunki techniczne


@DayMn:

Czy ty rozumiesz, że w takim razie są w top10% tego społeczeństwa?

Czemu tak bardzo nie ogarniacie tego kraju, albo czym jest średnia czy mediana...?

To tak, jakbym napisał, że wszyscy moi znajomi mają auta z salonu albo max 2 letnie, więc w Polsce nie ma starych aut! Podczas gdy średni wiek auta jeżdżącego w tym kraju wynosi 12 lat...
  • Odpowiedz
  • 3
@wqeqwfsafasdfasd rozumiem. To trzeba zacząć się obracać z lepszymi ludźmi, żeby samemu być na lepszym poziomie. Ja np. Średnio mam ochotę obracać się wsrod ludzi których opisujesz, zwyczajnie stronie od nich żeby nie ciągnęli mnie w dół
  • Odpowiedz
@DayMn:

Ale to normalni, przeciętni, ludzie, po prostu tak się trafiło że przyszła inflacja i wysokie spoty akurat jak żony były w ciąży/świeżo po porodzie. Albo dziewczyna rzuciła pracę, zaczęła szukać nowej, zaszła w ciąże, przyszedł covid i już tak siedzi.
  • Odpowiedz