Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak u was, ale 90% związków moich młodych, dzieciatych znajomych wygląda tak samo:
-facet pracuje po 6 dni w tygodniu, a po pracy robi do upadłego przy domu;
-kobieta jest albo na bezrobociu, albo na l4, albo na macierzyńskim i jedyne co robi, to gotuje, a jak nie potrafi to zamawia jedzenie - koszty i tak nie są ważne, najwyżej chłop więcej godzin przepracuje i nic sobie nie kupi;

Nic nie generalizuję, tylko mówię, jak to wygląda w moim otoczeniu (znajomi z pracy, z dzieciństwa, ze szkoły, kuzyni i kuzynki);

#heheszki #humorobrazkowy #p0lka #blackpill #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #polska #madki
wqeqwfsafasdfasd - Nie wiem jak u was, ale 90% związków moich młodych, dzieciatych zn...

źródło: comment_1667128698URMmzm8lxqzKwncPVEOMWH.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Dlatego ja jestem singlem rucham sobie koleżanki ćpam pije jeżdżę do kasyn i to jest życie a nie #!$%@? być jakimś niewolnikiem chyba bym sobie strzelił w leb jakbym był tak uwiązany jak wyżej napisałeś
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Coś w tym jest.tzn znajomi po 30 stce mniej więcej po równo dzielą się obowiązkami.Natomiat ci przed robią coś podobnego jak na obrazku.Najlepsza jest zona kolegi level 26.Nie skończyła zawodówki,pracuje w sklepie z ciuchami w galerii (wyglada atrakcyjnie),za brak kasy winien jest on. Gość zarabia ponad 4 k.Ale jej wiecznie mało.Rozwala kasę na glupoty,bo chce być jak influencerki. To jest horror i dramat.
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: najlepsze jak witaminki naoglądają się bogatych ludzi na instagramach i chcą potem miec takie samo wypasione mieszkanie jak oni, przez co mariuszki pod naporem biorą kredyty ponad możliwości i pracują potem po 12 godzin dziennie żeby wiązać koniec z końcem, u każdego mojego znajomego cucka wygląda to tak samo
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: ja w swoim otoczeniu nie mam kompletnie takich par. Wszyscy pracują. Zarówno kobiety i mężczyźni, czy to single czy w związku, czy to bezdzietni czy z gówniakami. To, co opisujesz często widzę natomiast jak wracam do rodzinnego miasta. Tam jest dużo par, gdzie kobieta to karyna, a chłop to styrany życiem pracownik januszexu. Dlatego tak ważne jest wyrwanie się z takiego otoczenia, pójście na studia lub do większego miasta,
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd gdybym nie widział podobnego przykładu na własne oczy, nie uwierzyl bym. Ale mam znajomego który literalnie tyra na swoją dupe nawet 2gi etat planuje wziąć. Nie mają kredytu, jej chata po rodzinie a mimo to jej ciągle mało pieniędzy - tipsy, fryzjer stylistka i inne gówna raz przy piwie zaczeli mi to podliczać to sie za łeb złapałem
  • Odpowiedz
@lisku_chytrusku: z własnych obserwacji to tego typu patologiczne związki są tylko u ludzi którzy poznali się w młodym wieku studia, lub zaraz po i zaraz ślub i dzieci.. Czyli wtedy kiedy nikt tak na prawdę nie jest na to gotowy, nie ma wyrobionego charakteru i niczego nie doświadczył oraz żyje tak jak wszyscy, ożeń się zrób dzieci. A nie to co dana osoba by chciała.
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: a w jakim środowisku się obracasz/pracujesz? Bardzo dziwne te przykłady które podajesz, a 100% znanych mi par funkcjonujących w ten sposób to patologia albo prości, niewykształceni ludzie.
  • Odpowiedz
matkę oraz siostrę z bombelkiem typu "ojciec nieznany" i musisz dymać w fabryce kurzu u janusza a potem im pomagać


@wqeqwfsafasdfasd: nie musisz. Nikt tak nie robi, takie sytuacje nie mają miejsca.
  • Odpowiedz
@Bover:

Normalnym - po prostu ludzie żyli sobie lekko ponad stan, zrobili sobie dzieci, przyszła inflacja i st00pki do góry i teraz próbują to utrzymać robiąc za dwóch, a ich żony na macierzyńskim/l4/"chwilowym bezrobociu" nie mają możliwości robienia nadgodzin.

Przypomniał mi się jeszcze jeden ciekawy rodzaj związku z mojego otoczenia (dotyczy 3 par):
-chłop zakłada firmę na żonę, żona cały dzień siedzi z dziećmi i nic nie robi a chłop
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: ah, przypomniałeś mi o moim kuzynie, który ma żonkę z Białorusi. Skończyła tu studia, grafikę komputerową i nigdy nie poszła do pracy bo jak sama mówi, nie opłacało jej się za te 2k czy tam 3k na początek więc on #!$%@?, a ona siedzi na dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz