Wpis z mikrobloga

@Bella_88: A oglądałaś ten serial?
Między innymi to mam na myśli:

Tomasz Bagiński, producent serialu, poszedł o krok dalej, i praktycznie oznajmił, że młoda publika by nie obejrzała serialu, gdyby ciągle się w nim coś nie działo. Na Reddicie pojawił się fragment jego rozmowy z Karolem Paciorkiem na kanale Imponderabilia. Fani są oburzeni tą wypowiedzią i trudno im się dziwić.

– Widownia się zmienia. To wszystko się zmienia. Widzę bardzo duże
@Bella_88: można rozpisać listę fabularnych motywów, przez które gierkowa franczyza Wiedźmina stała się hitem… i żaden z nich nie został zawarty w serialu. Netflix po prostu zrobił żerowanie na popularnej franczyzie z totalnym olaniem jej najlepszych elementów. Już kiedyś o tym się rozpisywałem
https://www.wykop.pl/wpis/67773341/caly-problem-lotr-i-wiedzmina-sprowadza-sie-do-pro/

Cały 1 sezon skupia się na frustracjach jakiejś czarodziejki w mrocznej atmosferze… zero Wiedźminowej otoczki niejasnych dylematów moralnych, złożonych przyjaźni, głębokiego ujęcia rasizmu, nawet sam koloryt specyficznego
@CytrynowySorbet: Zeby jeszcze Sapkowski nie wypowiadal sie w tym tonie, smiesznie to jest, jak Cdprojekt przeinacza ksiazke to jest zajebiscie gdy polscy gracze analfabeci widac nawet streszczen nie czytali. Jakosc serialu Netflixa zwlaszcza drugiego sezonu to inna sprawa ale Sapkowski tez jest dobry jak sie spuszczal nad serialem ale po cdprojekcie jezdzil w wywiadach, teksty o robieni ugowna, ze psuli u sprzedaz a ksiazki mialy angielskie wersje (moze jedna i to
@Marcines: ja skończyłam na sezonie 1, który obejrzałam tylko i wyłącznie z nudów i dlatego, że ojciec mnie namówił bo mu się podobał któryś z ostatnich odcinków xd katowałam to przez parę miesięcy, czasem nawet oglądałam połowę odcinka, a za jakiś czas kończyłam drugą połowę. Jak serial mi się podoba, to jakoś bez problemu znajdę czas, aby obejrzeć jeden odcinek dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem już