Wpis z mikrobloga

#robieprojekt

Ostatnio pracowałem głównie nad poprawą błędów i stabilności. Wydaje się, że aplikacja zaczyna działać dosyć dobrze, dlatego postanowiłem tymczasowo otworzyć rejestrację dla wszystkich chętnych. Jedynym warunkiem, aby móc uruchomić sobie darmowy serwer #minecraft jest zweryfikowanie numeru telefonu.

PS. Rejestracja jest otwarta tymczasowo, do "wyczerpania zasobów". Będę takie akcje robił również w przyszłości w trakcie beta testów (jak i poza nimi) dla zapisanych na mój newsletter
Więc jeżeli widzisz ten post, i rejestracja jest już wyłączona - to nie wszystko stracone. Zapisz się na newsletter i cierpliwie czekaj na zaproszenie :)

Tymczasowy kod do rejestracji: Wow.So.Much.Secret
Rejestrujesz się tutaj: https://nolatency.cloud/
Bawcie się dobrze, i nie rozwalcie za bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i pamiętajcie, to jest beta więc może się coś popsuć i nic nie gwarantuję.

===
O co chodzi z tym tagiem?
Robię sobie projekt, którego główną funkcją jest możliwość postawienia i zarządzania serwerem #minecraft.
Więc jeżeli czasem chcesz pograć ze znajomymi w #minecrafta na własnym prywatnym serwerze, to to jest coś dla Ciebie.

Tag do czarnolistowania/obserwowania: #robieprojekt

Wierzę w rozwój produktu kierowany potrzebami społeczności. Więc jeżeli interesuje Cię ten projekt i chciałbyś(chciałabyś?) mieć na niego wpływ to zapraszam na naszego discorda (jest w stopce strony). Możesz też dołączyć do tagu #robieprojekt i tam wrzucać swoje komentarze/wnioski/pytania :)