Wpis z mikrobloga

@rmweb: nie będę się w to jakoś zagłębiać, widać stronniczość na niekorzyść konfederacji ale
- czemu nie ma leków, obok marihuany i psychodelików
- czemu nie ma nacjonalizmu obok rasizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°) (odpowiedź zawarta w tym samym źródle)
- z jednej strony jest wolność DO ekspresji (konfa na nie, a lewica na tak), z drugiej wolność OD rasizmu (konfa na nie, lewica na tak),
  • Odpowiedz
@Apogryw: Nie twierdzę, że tam jest wszystko. Jeśli chodzi o wolność od nacjonalizmu, to nie sprawdzałem, ale domyślam się, że odpowiedź jest oczywista. To nie wyglądało na zasadzie, że najpierw czytałem źródła, a dopiero potem wymyślałem kategorie, tylko odwrotnie. I nie chodziło o konfederację, lecz o partię Wolność (takiej partii nie ma, jest KORWiN), dlatego stanowiska Ruchu Narodowego i Brauna mnie nie interesowały, ale jakbym wziął je pod uwagę, to
  • Odpowiedz
wolność do szerzenia epidemii liberalizmem społecznym


@cotidiemorior: Właśnie nie jest to socjalliberalizm. Takie pytanie zostało zadane na forum libertarianie, więc zinterpretowałem je w ich kategoriach, czyli jako wolność "światopoglądową" w opozycji do ekonomicznej. Dlatego sprawdzałem pod kątem "wolność od", "wolność do". Polityka socjalna nie była brana pod uwagę. Gdyby brać to pod uwagę, to i tak wiadomo, że korwin nie ma szans.
  • Odpowiedz