Wpis z mikrobloga

Starać to się można do młodej dziewczyny 18-23 lata, a nie starać się tygodniami, miesiącami czy latami o dorosłą kobietę co z niejednego pieca chleb jadła. Jak sobie "zdobyłeś" 28 latkę po miesiącach starań to nie jesteś żadnym zdobywcą tylko normikiem. Prawdziwym zdobywcą jest Chad co taką zdobędzie w kilka dni góra. Normik jest do związku, Chad do przygód. Ament.
#przegryw #blackpill #redpill
  • 95
Tutaj chodzi o to, że młodzi chłopcy popadają w takie absurdy myślowe, że potrafią wykluczyć kobietę, bo ma pieprzyk nie w tym miejscu, ma boczki albo jednego cycka większego od drugiego. Albo jakieś bzdury o liniach szczęki i oczach łowcy u facetów.


@purple_elly_sound: skąd ty to wytrzasnąłeś? Masz jakieś tezy mądrych ludzi, którzy wypowiadali się w tym temacie czy wysłałeś to stwierdzenie z dupy? ( ͡° ͜ʖ ͡°
Skąd? Z wykopu, reddita, chanów… czyli tak, z dupy internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@purple_elly_sound: no i taka właśnie z Tobą rozmowa. To co przytoczyłes wcześniej o akceptacji braku klaty Adonisa, ja też akceptuje, że dziewczyna nie chodzi na siłownię ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jeśli ja jestem szczupły, to nie wyobrażam sobie być z dziewczyną, która jest otyła. To nie jest żaden
@januszdoe: oczywiście, że nie. W związku najważniejsze to ze sobą rozmawiać i się wspierać. Kochający facet, dbający o zdrowie i wygląd swojej partnerki w życiu nie pozwoli na to, żeby się zapuscila, chyba, że oboje podejmą decyzję, że mają wywalone w to jak wyglądają i Vice versa, bo tak też może być. Najważniejsze to pozostać taka osoba, jaką się było przed wejściem w związek, mówię to zarówno o facetach jak i
Starać to się można do młodej dziewczyny 18-23 lata, a nie starać się tygodniami, miesiącami czy latami o dorosłą kobietę co z niejednego pieca chleb jadła. Jak sobie "zdobyłeś" 28 latkę po miesiącach starań to nie jesteś żadnym zdobywcą tylko normikiem. Prawdziwym zdobywcą jest Chad co taką zdobędzie w kilka dni góra. Normik jest do związku, Chad do przygód. Ament.


@orionwaw: Staram się obecnie wobec 40 z dzieckiem i robiłem nawet
@Glikol_Propylenowy: Ale to jest właśnie ten kompromis. Jesteś z partnerem mimo tego, że aktualnie nie spełnia twoich oczekiwań np. finansowych (z nadzieją na to, że się polepszy jak sam napisałeś).

Oczywiście wszystko ma swoje granice.
Ty żyjesz w bańce wypełnionej chadami, przegrywami, incelami, paradogmatami i romantycznymi opowiastkami o związkach, które nigdy nie istniały.

To Twoja twierdza i siedź sobie w niej.


@purple_elly_sound: ojejku, widzę, że znasz mnie lepiej niż sam się znam, co jeszcze ciekawego o mnie wymyślisz? Chętnie posłucham trochę argumentum ad personam, skoro merytorycznie lezysz i kwiczysz
@purple_elly_sound: Nie wiem w jakiej Ty rzeczywistości żyjesz- chłopcy o ile nie są 8/10 wzwyż lub nie są z bogatej rodziny to nie mają żadnego wyboru przy rówieśniczkach w tym samym przedziale wiekowym (18-26 lat).
Przeciętny facet zaczyna mieć wybór dopiero z wiekiem jak się dorobi i będzie mógł zapewnić byt partnerce, oraz sam w miarę zadba o siebie (wygląd).
Tutaj przez konstrukt społeczny, oraz dzisiejsze działania feministek kobiety wpadają w