Wpis z mikrobloga

Starać to się można do młodej dziewczyny 18-23 lata, a nie starać się tygodniami, miesiącami czy latami o dorosłą kobietę co z niejednego pieca chleb jadła. Jak sobie "zdobyłeś" 28 latkę po miesiącach starań to nie jesteś żadnym zdobywcą tylko normikiem. Prawdziwym zdobywcą jest Chad co taką zdobędzie w kilka dni góra. Normik jest do związku, Chad do przygód. Ament.
#przegryw #blackpill #redpill
  • 95
  • Odpowiedz
Tutaj chodzi o to, że młodzi chłopcy popadają w takie absurdy myślowe, że potrafią wykluczyć kobietę, bo ma pieprzyk nie w tym miejscu, ma boczki albo jednego cycka większego od drugiego


@purple_elly_sound: Tak wyjluczyć kobietę mogą jedynie faceci mający wybór. Czyli znowu projekcja negatywnych zachowań wąskiej grupy mężczyzn na wszystkich. Gdzieś już to widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ewentualnie twój pogląd w tym temacie jest mocno
  • Odpowiedz
Właśnie dlatego dyskusja z Tobą jest ciężka i bezowocna. Nie masz pojęcia jak wygląda rzeczywistość


@purple_elly_sound: rzeczywistość to nie jest twoich sześciu, sześcdziesięciu czy sześciuset znajomych tylko statystyki. Zresztą piszesz tu kompletne nonsensy, nie podpierając ich niczym poza ogólnikami, więc dyskusja z Tobą sprowadzałaby się do "ja widzę świat tak a zatem tak jest". Weźmy choćby takie zdanie które napisałeś:

A wymagania możemy stawiać, jak sami spełniamy oczekiwania innych

Wymagania
  • Odpowiedz
@purple_elly_sound: to czym jest rzeczywistość? Dla mnie rzeczywistość opisują statystyki, ale z pewnością udowodnisz że twoje ogólniki i teorie nie poparte niczym zatryumfują, bo gdyby nie redpill nie odrzucanoby tych kobiet których jedyną wadą jest pieprzyk. I boczki. I jeden cycek większy od drugiego. I to że nie ma figury Anji Rubik, nie ciągnie jak Sasha i nie gotuje jak Gessler. W sumie nie ma rzeczy przez które można odrzucić
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Moje szczęście jest zdefiniowane przez wiele składowych, Twoje nieszczęście zdefiniowały bzdury z internetu i próba gry słowem. Jak już otrzesz łzy po przemocy jaką fundowali ci koledzy w szkole, to wtedy zacznij żyć zamiast próbować wkładać wszystkich do szufladek
  • Odpowiedz
@orionwaw: Sraj knight, po prostu nie lubię hipokryzji. Jak zepsuciem jest dla ciebie to, ze kobieta uprawia seks dla przyjemności, ale już facet chodzący do burdelu spoko, to się zastanów raczej nad sobą
  • Odpowiedz
Jak już otrzesz łzy po przemocy jaką fundowali ci koledzy w szkole, to wtedy zacznij żyć zamiast próbować wkładać wszystkich do szufladek

@purple_elly_sound: nie wiem czy widziałem bardziej ironiczne zdanie na tym portalu i nie wiem czy fakt że nie widzisz własnej hipokryzji jest bardziej śmieszny, smutny czy straszny.
  • Odpowiedz
uż nie mówiąc o tym, że większość tych teorii to nie są badania naukowe, tylko chybione wnioski ludzi, którym brakuje pracy u podstaw, a zwalają wszystko na urodzenie się w małej miejscowości i genetyczne zakola


@purple_elly_sound: a słyszałeś o I N C E L S. W I K I? Co za szur z ciebie obrzydliwy. To ty nie masz badań na swoją tezę!

Pamiętajcie, że GENY nie ustawiają z góry waszej pozycji w
  • Odpowiedz
@purple_elly_sound:

Przegryw na wyparciu - @purple_elly_sound, praca zapewne za marne 5k w polsce.
Wykształcenie w dziedzinie psychologii - brak.
Doświadczenie w robieniu badań - brak.
Znajomośc potwierdzonej naukowo (nawet jeśli ktoś neguje badania - okej, z odpowiednią wiedzą naukową można obalić badania blackpillowe - to prawda - (ale to musi być fachowiec z wykształceniem Harvard/Oxford/podobne, nie wykopek z "chłopskim rozumem"). Aczkolwiek - psychologia ewolucyjna/istnienie gadziego mózgu JEST POTWIERDZONE NAUKOWO tak samo jak potwierdzone jest
  • Odpowiedz
Mordko, ale tu nie chodzi o to, czy Ty masz kogoś zaakceptować, gdy ktoś Ci się nie podoba. Tutaj chodzi o to, że młodzi chłopcy popadają w takie absurdy myślowe, że potrafią wykluczyć kobietę, bo ma pieprzyk nie w tym miejscu, ma boczki albo jednego cycka większego od drugiego. Albo jakieś bzdury o liniach szczęki i oczach łowcy u facetów.


@purple_elly_sound: to się nazywa poczucie właśnej wartości. Mam 170cm ale zasługuje na conajmniej modelke bo jestem kimś, jestem unikalny, nie wybierałem swojego wzrostu dlatego mam wszelkie prawo skreślić kobietę za co na co ma wpływ, skoro jest gruba i ma boczki to niech nie nazywa się KOBIETĄ, kobieta powinna ważyć:

wzrost[kg] - 100kg - 15kg
Dziewczyna 170 -
  • Odpowiedz
@purple_elly_sound: Ty napisałeś bzdurę, że chłopcy odrzucają dziewczyny przez głupi pieprzyk co jest nieprawdą i statystyki to wszystko potwierdzają. Tak wybrzydzać to mogą jedynie w młodym wieku (16-26 lat) modele z wyglądu lub chłopcy z zamożnych rodzin.
To właśnie kobiety prędzej mają ogromny wybór w najlepszych samcach- tylko ten ich wybór zaczyna się kurczyć po 30tce bo zbliża się ściana.
W moim otoczeniu to najczęściej w parach to faceci są
  • Odpowiedz
Masz tu więcej badań. Normik bez wykształcenia psychologicznego chce obalać badania przeprowadzone na HARVARDZIE przez specjalistów. Typowy wykop jest typowy. Chłop nie ma żadnego doświadczenia ani wiedzy, ale obali badania chłopskim rozumem i "widzi mi się". Najlepsze źródło to "no muwie ci stary"

1-22 Atrakcyjność ogólnie
23-34 Twarz
35-53 Charakter i zaburzenia psychiczne
54-63 Wzrost
  • Odpowiedz
@purple_elly_sound: no jak narazie ty się skompromitowałeś, nie masz wykształenia w psychologii ewolucyjnej, nie umiesz czytać badań, zero argumentów. Wszyscy widzą żeś nieuk, ignorant, szur negujący badania przeprowadzane nie w jakiejś śmierdzącej uczelni w polsce top 1000 europy, tylko na HARVARDZIE. Tak, na harvardzie jest wykładany blackpill.

Ty chyba nawet nie wiesz co to jest harvard co?
  • Odpowiedz