Wpis z mikrobloga

@CyprianFonda: Mam starego już MI9, w momencie, gdy go kupowałem (jakoś niedługo po tym, jak wszedł do sprzedaży) miał najlepszy stosunek cena/parametry (chociaż wtedy było to już około 2000zł, więc już nie taka cebula), nadal działa bardzo dobrze, ale nie ma już wsparcia producenta i na aktualizację nie mam co liczyć.
Obecnie flagowca od Xiaomi nie wiem czy bym kupował - ceny poszły znacząco w górę (teraz warto się zastanowić, czy
@Crow86: widziałem ceny ich flagowców to już niczym się nie różnią od konkurencji tak naprawdę. Ogólnie ceny elektroniki teraz to jest jakiś absurd. Ale ogólnie niezależnie od ceny, czy to jest 700 czy 4000 za telefon nie powinno być reklam.
@CyprianFonda: x-kom: Pixel 7 4299zł, samsung s22: 3599zł, xiaomi 12: 2999zł
No w cenie jest różnica ogromna, dopóki google nie będzie oficjalnie na rynku polskim to tylko wcholere droższego samsunga można rozważać. Miałem już flagowca od samsunga i przymulenia miał przez to ich OneUI ... Oraz dostałem gorszego exynosa zamiast snapdragona
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spell_17: wyłączenie msa pomaga.

Wogóle, bawi mnie ten wątek, a jeszcze bardziej bawi jakaś wyimaginowana elytarność ajfoniarzy co #!$%@?ą swoje trzy miesięczne wypłaty na telefon, na którym będą robić to samo co na xiaomi za 900 zł xD messenger youtube i wykop działa wszędzie tak samo
@lukasz-lux: Natomiast posiadacze iPhone'ów tacy jak ty to bieda umysłowa. Normalna osoba nie kupuje sobie iPhone'a po to aby potem wyzywać ludzi na Internecie korzystających z Androida od biedaków. Tak robi wieśniak który dorobił się i myśli że jest panem świata. Poza tym nikogo tu nie obchodzi zdanie ajfoniarzy bo to wątek o Androidzie, wasze kółko wzajemnej adoracji to #iphone i tam sobie idź. ( ͡° ͜ʖ ͡°