Wpis z mikrobloga

@Spell_17: reklamy to tylko jedno z twoich zmartwień, twoje dane są sprzedawane chińskim firmom. Dlaczego to niebezpieczne? Takie dane mogą na przykład zostać użyte aby zrobić reklamę której się nie oprzesz, i kiedy będziesz miał podjąć decyzję czy kupić bezpieczny telefon czy taki który złapie jeszcze więcej danych- podświadomie uznasz że obydwa mają podobne specyfikacje (albo cokolwiek co pan chińczyk uzna że na ciebie zadziałą) więc lepiej kupić tani.
powiedzcie mi, że to nie jest absurd. Płacisz za pełnoprawny produkt i dostajesz reklamy.

Tak samo z Windowsem, gdzie z tego co kojarzę tez się wyświetlały.

@CyprianFonda:

to jest absurd i do tego nieśmieszny żart, chociaż czuje, że zaraz się zleci kilku, co powiedzą, że to spoko jest i wystarczy je wyłączyć XD

A najlepsze, że np kupując jakiś top tier model za gruby pitos to i tak masz reklamy w
@Robinxon: no ale byku jest różnica w tym jak odpalam jakaś dziką appkę Samsung Rewards czy Samsung Members i tam mam reklamy w postaci bannerów promujące ichniejsze sprzęty czy promocje wewnętrzne, a gdy odpalam aplikację systemową "Czyszczenie pamięci podręcznej" i potem mi wyskakuje nachalna fullscreen reklama w stylu " ZARÓB JUŻ TERAZ GRUBY PITOS" albo reklama kolejnego chińskiego tower defense, których pełno w internecie.
Dodatkowo przy rejestracji samsung members miałem wprost