Wpis z mikrobloga

@Spell_17: gdzie jest ten pajac z mirko, co to mi pisał "XIAOMI ok, a to ze nie umiesz wyłączyć kilku reklam i dla Ciebie to problem to może jednak zamiast szukać androida kup iOS, kilka reklam to nic zlego"

a co do tematu, w ustawieniach w DNS ustaw prywatny dns:

dns.adguard.com

mi rozwiazało problemy reklam na reklamoi
  • Odpowiedz
@Spell_17: reklamy to tylko jedno z twoich zmartwień, twoje dane są sprzedawane chińskim firmom. Dlaczego to niebezpieczne? Takie dane mogą na przykład zostać użyte aby zrobić reklamę której się nie oprzesz, i kiedy będziesz miał podjąć decyzję czy kupić bezpieczny telefon czy taki który złapie jeszcze więcej danych- podświadomie uznasz że obydwa mają podobne specyfikacje (albo cokolwiek co pan chińczyk uzna że na ciebie zadziałą) więc lepiej kupić tani.
  • Odpowiedz
powiedzcie mi, że to nie jest absurd. Płacisz za pełnoprawny produkt i dostajesz reklamy.

Tak samo z Windowsem, gdzie z tego co kojarzę tez się wyświetlały.

@CyprianFonda:

to jest absurd i do tego nieśmieszny żart, chociaż czuje, że zaraz się zleci kilku, co powiedzą, że to spoko jest i wystarczy je
  • Odpowiedz
@Robinxon: no ale byku jest różnica w tym jak odpalam jakaś dziką appkę Samsung Rewards czy Samsung Members i tam mam reklamy w postaci bannerów promujące ichniejsze sprzęty czy promocje wewnętrzne, a gdy odpalam aplikację systemową "Czyszczenie pamięci podręcznej" i potem mi wyskakuje nachalna fullscreen reklama w stylu " ZARÓB JUŻ TERAZ GRUBY PITOS" albo reklama kolejnego chińskiego tower defense, których pełno w internecie.
Dodatkowo przy rejestracji samsung members miałem
  • Odpowiedz