Wpis z mikrobloga

Niedługo będziemy z kumplem dzwonić do developerów, żeby ich podrażnić i będą te rozmowy wyglądać tak:

-Halo?
-Hossy na nieruchach się zachciało. Taaak?

-Halo?
-Jak tam? Upadłość już ogłoszona? Chciwość wyszła bokiem?

-Halo?
-Co tam? Artykuły sponsorowane nie pomogły?

-Halo?
-Jak tam trend demograficzny w Polsce?

-Halo?
-Co tam? Ukraińcy już kupili wszystkie nieruchy?

-Halo?
-Hehe...Jak tam wasze notowania na giełdzie?

-Halo?
-Co tam? Jak tam wasze kredyty inwestycyjne?

#inwestycje #inwestowanie #nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #gielda #kredythipoteczny #inflacja #stopyprocentowe
  • 53
@u_k1: Ja mam przyszykowaną gotoweczke, więc ja sobie spokojnie poczekam aż kurz resztek kłamstw i grania głupa przez ostatnich niedobitków, że nieruchy mogą tylko rosnąć opadnie i chętnie uratuje kogoś przed bankructwem, albo kupie se nierucha na licytacji komorniczej, bo teraz ich rekordowe ilości są wystawiane.

Ale po co przepłacać jak im dalej, tym taniej kupię, bo polska to umieralnia emerytów.
@u_k1: Ptaszynko...ubrało się w kredycik ze zmiennym i kupiło nierucha na górce. Taaak? Wkrótce dodatkowe podateczki, które dorżną rynek takruchów. Przez najbliższe 100 lat spadki.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: no napewno jak usłyszeli piskliwy głos w słuchawce z hasłem "jak się mieszkania sprzedają? huehuehue" to myślą nad zamknięciem działalności. Daj se spokój, tylko Grażynke z recepcji #!$%@? i tyle z Twojego misternego planu