Wpis z mikrobloga

Ktoś się orientuje czy w #bannerlord na konsolach ( #xbox #ps4 #ps5) można gdzieś wyłączyć opcję związaną ze śmiercią ze starości? Na PC uaktywnia się ją jak normalnego moda z poziomu launchera przed wejściem do gry, a na konsolach tego launchera nie ma, a w opcjach nigdzie tej możliwości nie ma.
  • 6
@Pust3lnick Jesteś pewny że to nie działa na ps5? Aż muszę sprawdzić. Lipka trochę liczyłem na grę swoimi potomkami
Edit
Jak zaczynałem grę to na 90% miałem opcje wyboru czy chce miec włączona opcje śmierci. Jak włącze konsole to sprawdzę. Pytanie czy w ogóle działa jeśli nawet jest xd
@Martfypiksl: Ja wolałbym bawić się w nieśmiertelnego lorda jak w przypadku warbanda. Kwestia gustu. Z drugiej strony grę póki co porzuciłem, bo okropnie jest niezbalansowana - w ciągu trzech lat w grze północne imperium podbiło mi praktycznie cały świat zalewając mapę armiami 1000+, które miażdżyły wszystkie inne oddziały z niewielkimi stratami własnymi. Czekam na patche to może i pojawi się opcja włączenia tego „nieśmiertelnego lorda”.