Wpis z mikrobloga

No i co, jesteś z siebie dumny że zarabiasz 15k #programista15k? #p0lka chce żebyś jej przyniósł 16k tak po prostu.

"Który z was przyniósł ostatnio 16k żonie na jej wydatki xDDD" No co, jesteście dżentelmenami? Przecież mamy teraz czasy silnych kobiet, równouprawnienie itd. Ale prawdziwy facet swojej kobiecie przynosi 16k netto co miesiąc na jej skromne wydatki i bez dyskusji!

#redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #blackpilltiktok
P.....c - No i co, jesteś z siebie dumny że zarabiasz 15k #programista15k? #p0lka chc...
  • 17
@Pozytywny_gosc: Pewnie idiotka dorwała się do tego kalkulatora: https://www.niewidzialnyetat.pl/ Tylko problem w tym że
- Nigdzie nie dostanie 40zł/h na wolnym rynku za takie gównoprace - szczególnie za wykonane z wydajnością typowej p0lki która je wykonuje głównie oglądając seriale albo siedząc na socialach
- Prace te wykonuje nie tylko dla męża ale też dla siebie i wspólnego dziecka - czyli stawka do podziału na pół
- Prace wykonywane przez mężczyzne w
@AntyBohater: przy okazji chciałbym widzieć te faktyczne godziny. Babka z 16k jest przy końcu suwaków, co oznacza że:
- pierze i prasuje ok. 3h dziennie, codziennie
- gotuje i zmywa ok. 3h dziennie, codziennie
- robi zakupy ok. 3h dziennie, codziennie
i tak samo z opieką nad zwierzętami itd. Tyle czasu mogłaby spędzać nad tymi czynnościami mając pod wyłączną opieką średniej wielkości średniowieczną osadę, z technologią z tamtejszego okresu.

Po drugie,
To jest wojna płci- czyli nastawianie kobiet przeciwko mężczyznom.
Tępe karynki, które są madkami są złe w tym co robią- typiary nawet swoim dzieciom nie gotują tylko karmią śmieciowym żarciem, a ich zajmowanie się dzieckiem polega na włączeniu bajek czy rzucenie smartfonem czy innym tabletem z nieograniczonym dostępem do internetu, gdzie dzieci do 3 lat nie powinny mieć nawet styczności z telewizorem bo działa to destrukcyjnie na ich rozwijający się mózg.
Tak
@Wap30: Mogę zgadywać skąd te nieporozumienia w ilości pracy. Będzie na przykładzie prania. Piorę sobie sam od 13 roku życia i ogólnie lubię dobrze wyglądać na każdą okazję. Fakt, trzeba to zrobić, czasem nie chce się ruszać dupy, jednak nigdy nie rozumiałem o co tu robić dłuższy temat "podziału obowiązków hurr durr", a to w niektórych związkach zaczyna się już na wstępie.

No ale tutaj wchodzi kilka szczegółów. Babskie i męskie
@Ravenek Coś za coś. Odzież, która się łatwo pierze, albo z dodatkowymi parametrami. Sportowa, wełniana, puchowa, z membranami wymagają specjalnego traktowania. Eleganckich ubrań do pracy też raczej nie wrzucisz ze ścierkami kuchennymi i nie wypierzesz w 60°C. Biustonosz po wypraniu w wyższej temperaturze, może wygląda tak samo, ale obwód się rozciąga i przestaje pełnić swoją funkcję (większe obciążenie kręgosłupa). Dobry biustonosz to spory wydatek, więc nic dziwnego, że kobiety o
Macie syndrom oblężonej twierdzy? Przecież Wam nie grozi związek z tą babką.

@Pozytywny_gosc może rób ankietę wśród wykopków, jakie są realne stawki za opiekę matki nad dzieckiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AntyBohater: Fajny kalkulator. Czyli, jeśli mieszkam sam, sam sobie gotuję, sprzątam, prasuję, naprawiam jak się coś popsuje, a i do tego mam chomika, to powinienem dostawać ponad 2k za to, że mam czelność żyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdybym musiał z kimś dzielić mieszkanie to myślę, że nie potrzebowałbym wiele więcej czasu.
A prasowanie jako jedna z najważniejszych czynności domowych to w ogóle mój ulubiony fikołek