Wpis z mikrobloga

Czy ja jestem jeszcze w Polsce? Wychodze do sklepu - ruski język, idę do galerii z rodziną - ruski język i nie żeby coś, ale ci ludzie nie umieją normalnie chodzić po przestrzeni publicznej tylko z jakimiś kamerkami odpalonymi na telefonie i drą jape na cały głos, że łeb boli po całym dniu pracy. Już nie mówiąc o tym, że mnóstwo chłopa w wieku poborowym łazi po mieście elegancko ubrana i zamiast walczyć o swój kraj to spędzają czas na spożywaniu kebaba w polszy. Dodatkowo mam nad mieszkaniem rodzinke ruskich patusów, którzy efektywnie lasują mi łeb bieganiem i wrzeszczeniem na całą pare po całym dniu pracy (idziesz im zwrócić uwage, nawet po polsku nie rozumieją tylko niepanimaju i gadaj z nimi po rusku, a jak zwrócisz uwage to tylko pomachają głowami i dalej swoje robią).

Tak wiem, że zaraz zostanę zwyzywany jako #ruskaonuca ale sobie zescrollujcie mój profil do lutego 2022 i zobaczycie, że nigdy nie byłem za faszystowską Rosją.

#ukraina #rosja #warszawa #zalesie #niepopularnaopinia
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Już nie mówiąc o tym, że mnóstwo chłopa w wieku poborowym łazi po mieście elegancko ubrana i zamiast walczyć o swój kraj to spędzają czas na spożywaniu kebaba w polszy.


@jogurcik666: a co, jeszcze większy w------l byście chcieli, towarzyszu, dostać? XD
  • Odpowiedz
@Indoktrynator: No trochę to dziwne, przecież mijając ludzi nie interesuje się o czym rozmawiają, wiec niech sobie mówią i po chińsku, co kogo to

Dla mnie to nawet trochę takie urozmaicenie i otwarcie na świat, ale jak widać są różne spojrzenia na to
  • Odpowiedz
mnóstwo chłopa w wieku poborowym łazi po mieście elegancko ubrana i zamiast walczyć o swój kraj to spędzają czas na spożywaniu kebaba w polszy


@jogurcik666: rozumiem, że Ukraińcy zasługują na śmierć w czasie wojny?
@sildenafil
  • Odpowiedz