Wpis z mikrobloga

to, że powiedział "ciota" w kontekście takim polskim.

@69guziec: hehe bo wiecie, na podwórku się wyzywaliśmy się od ciot i pedałów, ale to było dla beki. Zresztą mój kolega gej mówi że to jest spoko xD

Skończ z tymi fikołkami, i doucz się że słowa mają wagę i znaczenie
@Rad-X: to jak powiem słowo #!$%@? to też źle, bo obrażam prostytutki, debil też nie, bo określało osoby z niepełnosprawnością, frajer też nie bo był osobą nad którą inne osoby w więzieniu się znęcały, #!$%@? też nie bo obraża osoby chore psychicznie( ͡° ͜ʖ ͡°) ta logika nie ma sensu, bo trzeba by było zakazać wszystkie obraźliwe słowa, cfel też nie można, a większość osób nawet nie
hehe bo wiecie, na podwórku się wyzywaliśmy się od ciot i pedałów, ale to było dla beki. Zresztą mój kolega gej mówi że to jest spoko xD


@Rad-X: Typie, większość "starszych" ludzi (powiedzmy 21+) słowo "ciota" kojarzy bardziej jako nieudacznik, czy fajtłapa. Używanie ciota jako zamiennik do pdała to się pojawiło jakoś parę lat temu.
Patologią jest to, że za nazwanie ludzika w grze "ciotą" jest ban na X dni, ale
Używanie ciota jako zamiennik do pdała to się pojawiło jakoś parę lat temu.


@marv0oo: nie mam więcej pytań xD
Wiedza wyciągnięta ze słownika podwórkowych wysrywów. No oczywiście że możesz wołać na kogoś żyd albo czarnuch, bo to znaczy dla ciebie podczłowiek, a nie to że chcesz ich obrażać.

Skończcie z tymi fikołkami
@magicalowiczny: tak, a #!$%@? to tylko takie kity przy pasie, zaś hajlowanie to naprawdę tylko salut rzymski.

Wszyscy wiedzą, łącznie z autorem co miał na myśli, więc nie wciskaj kitu ( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba że miesiączka jest uosobiona i chciał powiedzieć że "biegasz jak miesiączka". Legitne ( ͡° ͜ʖ ͡°)