Wpis z mikrobloga

@MoroMoro: No to nie jest to samo, moja kuzynka tez zrobiła zdjęcie po to żeby babci pokazać bo babcia się rozchorowała i nie mogła z nami jechać. Ale żeby robić zdjęcie specjalnie po to żeby mieć dowód na to kto sprzątnął grób a kto nie to beka XD
Chociaż z jednej strony może i rozumiem, bo rzeczywiście co roku my jeździmy sprzątać, plewić, kupujemy ładne ozdoby, a ta ciotka z rodziną
@cytmirka: No i prawidłowo. Nie będzie jakaś ciotka Helka zbierać laurów proszę ja Ciebie. Może za rok sama się w końcu pofatyguje grób umyć, a nie tylko postawi te znicze najtańsze za 4zl z Biedronki i zadowolona.
@Moseva: No jest w tym trochę racji, niby się nie dziwię że rodzinka się wkurza, bo też była parę lat wstecz akcja że razem z babcią sprzątaliśmy ten grób przez kilka godzin (wyrywanie chwastów, obcinanie krzaków, mycie nagrobka, sadzenie kwiatków i tak dalej) a ta ciocia Helenka potem przed całą rodziną pokazywała zdjęcia jaki to ona znicz nie kupiła i jak pięknie grób wygląda. A z drugiej strony ja mam na