Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak polaki pospolite rzuciły się tłumnie do banków po kredyty w kwietniu, żeby zdążyć przed aktywacją rekomendacji S, póki bank dawał zdolność pod sam korek? xDD

Jak myślicie jak sobie te asy finansowe teraz radzą po brutalnym zaoraniu WIBORkiem?

#nieruchomosci #kredythipoteczny #polakpremium #bekazpodludzi #ekonomia #heheszki
Pobierz PoteznyAsbisnik - Pamiętacie jak polaki pospolite rzuciły się tłumnie do banków po kr...
źródło: comment_1666695763QAutxKwkvUF2mT8q45q2gZ.jpg
  • 15
@posepny1: no tak, jeżeli ci co teraz wzięli jednak skupią się i za te wakacje kredytowe nadpłacają ile się da to jakoś to będzie w innym wypadku będzie dramat.

@bartez_94 w marcu jak pamiętam to stałe dawali na 7% więc wcale tak lepiej niż teraz nie ma
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartez_94:

no tak, jeżeli ci co teraz wzięli jednak skupią się i za te wakacje kredytowe nadpłacają ile się da to jakoś to będzie w innym wypadku będzie dramat.


Tylko że mało kto nadpalaca z tego co widziałem dane. Hipoteka to nie parę miesięcy ale praktycznie całe dorosłe życie do spłacania dla niektórych a rząd pomoze do wyborów a pozniej najpewniej machajacypapaj
bank zmieniał na stałe bez ponownego badania zdolności


@bartez_94: jaki? Na pewno niektóre badają zdolność.

Tylko że mało kto nadpalaca z tego co widziałem dane


@posepny1: są dwie opcje

a) kredyciarze są mądrzy finansowo, traktują to jako nieoprocentowaną pożyczkę, wkładają na lokatę i nadpłacają w późniejszym terminie te kilka procent więcej. Po listopadzie będą dane, bo wtedy kończy się okres nieprzerwanego 4-miesięcznego zawieszenia, który można było maksymalnie wziąć.
b) #!$%@?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cierniostwor: ile % ludzi to nie widziałem wiarygodnych danych, tutaj piszą o 40% ale nie chce mi się w to wierzyć bo rzuciła mi się w oczy jakąś statystyka ile kredytów hipotecznych zostało do spłacenia miesiąc w miesiąc i biednie to wyglądało