Wpis z mikrobloga

SC31 pro


@Papej: ta latarka wystepuje pod mnostwem innych nazw i raczej nie jest to jakis wypas. jej glowna wada jest nieosloniety przycisk. tak ze jak bedziesz jak gdzies nosic to musisz bardzo uwazac zeby sie przypadkiem nie wlaczyla. nagrzewa sie tak, ze istnieje niebiezpieczenstwo zaplonu tego w czym ona bedzie.
@muchabzz: widziałem tylko pod taką nazwą, owszem jest to chińczyk, ale jest spoko. Nie widziałem jeszcze latarki z osłoniętym przyciskiem. W tej można ustawić przy jakiej temperaturze ma zmniejszać moc, żeby się nie oparzyć. Ja musiałem zwiększyć względem tego co było fabrycznie
@Papej: olight ma to lepiej rozwiazane. nie pamietam juz jakie ale sa tez latarki majace osloniete takie przyciski. ta ma ten przycisk bardzo wrazliwy i miekki. trzeba bardzo uwazac
@muchabzz: @Papej: Fakt ale jest tu opcja delikatnego odkręcenia kapsla z tyłu, duży oring i tak trzyma szczelność ale ogniowo jest rozłączone i się nie włączy. Ale znowu tracimy ustawienia xD no ale to 70zl na wyjścia z psem czy do parku czy żeby sobie poświecić pod szafkę xD Żaden survival czy praca w przemyśle