Wpis z mikrobloga

Dzień kundelka!

Z tej okazji przypominam Bożenkę, którą ledwo żywą odebrałyśmy interwencyjnie miesiąc temu. Duużo głosów było, że powinnyśmy ją uśpić ale lekarze stwierdzili, że jest dla niej szansa i warto zawalczyć, mała zebrała na swoje leczenie i miesiąc później jest w dużo lepszym stanie! Skóra się goi, sierść odrasta, ona jest po kastracji i usunięciu jednej listwy mlecznej. Przed nią jeszcze usunięcie drugiej.

Mała ma wilczy apetyt, jakby mogła jadłaby non stop mimo posiadania jednego jedynego zęba XD

Przypominam poprzednie wpisy o niej:

Wpis o Bożence 1

Wpis o Bożence 2

Jeśli ktoś z okazji dnia kundelka chciałby pomóc nam pomagać takim bidom to zbieramy tu tak ogólnie

Poza tym kociaki z panleukopenią mają się nieco lepiej.
Nie wymiotują, nie ma biegunki i zaczęły same jeść. W naszej lecznicy na miejscu - Bułka już po kastracji, Beba z zapaleniem płuc też przeżyła nockę więc powoli do przodu.

A i właśnie wpadło zgłoszenie bezdomnego królika, więc klasycznie, co jeden dzień to lepiej XD

Ja przed pracą zawiozłam trzy kotki z interwencji do kastracji, jakież było zdziwienie wszystkich jak lekarze nie dali rady znaleźć macicy kotki numer 1 () , odbieram je po robocie.

Ciekawie powiem wam, ciekawie XD

Zdjęcie Bożenki z odbioru i królika w komentarzach ;)

#pieszkotem #psy #pomagajzwykopem

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

c.....i - Dzień kundelka! 

Z tej okazji przypominam Bożenkę, którą ledwo żywą odebra...

źródło: comment_1666690385HjkdgmlImf3dXyJbIRQchl.jpg

Pobierz
  • 44
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@chixi:

Poza tym kociaki z panleukopenią mają się nieco lepiej.

Nie wymiotują, nie ma biegunki i zaczęły same jeść. W naszej lecznicy na miejscu - Bułka już po kastracji, Beba z zapaleniem płuc też przeżyła nockę więc powoli do przodu.

Trzymam za nie kciuki, na pewno dadzą sobie radę!
()