Wpis z mikrobloga

Sekta Świadków Jehowy dalej poluje na ofiary z Ukrainy i Polski.
Warszawa, ul. Hynka, dziś 17:19, stała miejscowka

- Przepraszam, jaka jest Twoja misja? - zapytała stara kobieta
- A jaka jest Twoja? - odbiłem pytanie z uśmiechem
Po czym zaczęła mnie w ofercie nagrywać XD tylko tej azjatce po prawej widać że jest wstyd, bo odwracała głowę od spojrzeń przechodniów, a to już drugi raz jak ją otagowałem.

Zresztą obie się wstydzą swojej wiary, bo teraz się przeniosły 2m dalej jakby ten znak nie istniał XD muszę wymyślić chyba coś nowego bo zapomniałem że świadkowie Jehowy nie szanują nawet siebie ¯\(ツ)/¯
Nie wiem, chyba pora wyjąć transparent z szafy i zarezerwować dodatkowe parę minut po robocie w dobrej wierze XD

Wcześniejsze reakcje na takie napisy również byly bardzo wymowne: śmiech przez łzy, próby ścierania napisu, zasłanianie stojaka przed napisem swoim cialem XD, teksty typu "a może Pan coś opowie o swojej religii?" lub "co to znaczy sekta?", straszenie RODO XD
---
Obecnie organizacja-sekta JW.ORG oprócz na Polaków poluje od paru miesięcy również na Ukraińców zagubionych i szukających wsparcia przez wojnę jaka opanowała ich kraj. Widać to chociażby po materiałach reklamowych w języku ukraińskim na potykaczach, perfidnie sugerujących tematykę "pokoju" pod płaszczem tej sekty.

A agenda pozostaje niezmienna: wykorzystywanie ludzi do osiągania celów materialnych za pomocą manipulacji psychologicznych pod pretekstem "wiary" oraz ustawianie służących tym celom nielegalnych stojaków reklamowych (potykaczy) bez uiszczania stosownych opłat jak to robią praworządni obywatele.

#swiadkowiejehowy #jehowi #religia #bekazpodludzi #sekta #oszukujo #prawo #wiara #reklama #jehowapill (do obserwowania/czarnolistowania) #ukraina
bizonsky - Sekta Świadków Jehowy dalej poluje na ofiary z Ukrainy i Polski.
Warszawa,...

źródło: comment_1666625741F4ayf44MunynegDEhpUoPt.jpg

Pobierz
  • 85
Obecnie organizacja-sekta JW.ORG oprócz na Polaków poluje od paru miesięcy również na Ukraińców zagubionych i szukających wsparcia przez wojnę jaka opanowała ich kraj


@bizonsky: E, to już od dawna robią.
@JanSebastianCadillac: zarejestrowani jako związek wyznaniowy - dokładnie jak każda inna sekta,w Polsce, ale widzę że argumenty ad strażnicum, wiecznie żywe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@bizonsky: miałem bana (znowu :(), ale ostatnio wyczułem swoim nosem jakiegoś swiadeczka pod Twoimi wpisami. Tak samo, jak ruskie trolle, zawsze użyją jakiegoś słowa, które zdradza, że wcale nie są "przypadkowymi obserwatorami" :D