Wpis z mikrobloga

Powinni zrobić edycję programista szuka żony xd
Jako zajęcia czyszczenie klawiatury, monitora, defragmentacja dysku i przerzucanie gnoju w kodzie od innego programisty. Do tego randka w jakimś media markcie na stoisku z laptopami albo normalnie przy kompie z monsterkami. Pytania w stylu: ile masz ramu w kompie? Powiedzcie coś o swoich kompach, bo ja ciągle gadam o swoim a Wy o swoich nic nie chcecie powiedzieć. Albo w ramach dotyku uczyć skrótów w vimie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego zrobić rywalizację, która zrobi lepsze OC kompa albo śmieszniejszego mema. Każdej kandydatce zbierać punkty w excelu w osobnej kolumnie. Na pożegnanie wręczać po dwie kości ramu zamiast kwiatka.

#rolnikszukazony #heheszki #programista15k #programowanie #informatyka #zalesie
  • 16
@skarpetien: Tak serio o tym myśląc to kto by to oglądał? Sam pracuję jako programista ale nawet mnie nie jara jakieś formatowanie dysków czy inne tego typu nudy XD
Z rolnikami jest o tyle spoko, że ich zajęcia w podstawowej formie jest w stanie wykonać prawie każdy i to się fajnie sprzedaje przed kamerą.
No i gdzie taki programista ulokowałby trzy kobiety w swoim apartamencie 60m2? XD
@BornToDie69: @Wurmloch: Przecież ta defragmentacja dysków to dla beki tylko napisałem(kiedyś się to robiło). W tym programie również robią rzeczy bez sensu jak mycie ręczne ładowarki uwalonej od gnoju, gdzie normalnie nikt tego nie robi bo służy do tego myjka ciśnieniowa. Taką analogię chciałem tylko zrobić ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@Wurmloch:

No i gdzie taki programista ulokowałby trzy kobiety w swoim apartamencie 60m2? XD

W