Wpis z mikrobloga

22.10.2022 / 3

Dziś mija 3 dzień mojej abstynencji.
Udało mi się znaleźć pracę, do której idę w środę.

Ponadto w dniu wczorajszym przyżywałem skrajne emocje związane z moim pobytem w jakimś bezpiecznym miejscu (od wściekłości po euforię) ale na szczęście wczoraj udało mi się porozumieć z pewną instytucją, która wyraziła chęć przyjęcia mnie w ramach interwencji do pierwszej pełnej wypłaty, tj. do 10 grudnia.

Czas pokaże co będzie dalej i czy będę musiał opuścić to miejsce i wynająć pokój oraz się usamodzielnić czy jednak będzie istniała szansa aby pobyć w tym miejscu jeszcze przez jakiś czas.

Na przełomie ostatnich tygodni zawiodłem kilka osób w otoczeniu oraz was conajmniej 2 razy, za co chciałem przeprosić.

Wkrótce zacznę spisywać swoje przemyślenia odnośnie własnej osoby tak by te myśli mi nie uleciały.

Pozdrawiam.



#niedajdupy #alkoholizm #bezdomnosc
Pobierz o.....o - 22.10.2022 / 3

Dziś mija 3 dzień mojej abstynencji.
Udało mi się znaleźć p...
źródło: comment_1666465962CUXbjk2D3MhrtOd4rPtd6o.jpg
  • 27
@oo__oo: chodziłem 3 lata i to olałem bo to bez sensu równie dobrze mogę gadać w domu do ściany a słuchać jak to innym pomaga abstynencja tez mnie znudziło, chodze raz na 2 miesiące teraz
@oo__oo: życie mi się wali, i autentycznie miałam ochotę przygrzać. Na moje szczęście trafiłam na kogoś kto jest w temacie, kto mnie przetrzymał aż najgorsze przeszło. Gość zagadał, zaczął się modlić, potem żartować, gadać o moim synu i o innych bzdetach tak długo aż zgodziłam się wrócić do domu