Wpis z mikrobloga

Czy orinetujecie się czy w tych krajach #wietnam #japonia #tajlandia #singapur będe na wjeździe traktowany jako "fully vaccinated" jeśli przyjąłem dwie dawki pfizera (ostatnią w lipcu 2021 a więc certyfiakt jest już przterminowany) i nie przyjałem boostera? Nigdzie tego nie wyjaśniają a to kluczowa informacja
#podroze
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Darknov: dzięki ;) nawet użyteczna ta nasza strona dla podróżnych, jeśli mówi prawdę to wychodzi na to ze tylko w Japoni wymagają boostera, ale w japoni można booster zastąpić testem. Reszta krajów o które pytałem nic nie wspomina o trzeciej dawcę tak wiec mam nadzieje ze można to uznać w ten sposób booster nie jest wymagany.
  • Odpowiedz
@stylusc84: w Tajlandii od 1 października nie sprawdzają w ogóle, a w Wietnamie w maju już zawiesili wszystkie wymagania i chyba nic się tam nie zmieniło od tamtej pory. Singapur na dwie dawki wpuszcza bez problemu.
  • Odpowiedz
@stylusc84: Wietnam nic nie trzeba (pamiętaj o e-visie dostępnej tylko online i koniecznie tydzień przed podróżą); Tajlandia nic nie trzeba; Malezja nic nie trzeba (tyle wiem)
  • Odpowiedz