Wpis z mikrobloga

Hej #rozowepaski i #niebieskiepaski jest jakaś mała rzecz, która okazała się dla Was miłą przyjemnością i uważacie, że była warta pieniędzy?
Mam na myśli np. nowa suszarka do włosów, depilator, ale też rzeczy jak wykupienie ebooka itp
Żadne kosmetyki i ubrania.

Chce sobie zrobić prezent tak +-300zł, a sama nie wiem czego chce

#pytanie #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow
  • 113
@Magdozaur: Mata do leżenia z kolcami typu pranamat (ja mam z 4fizjo i gdyby nie lenistwo to bym częściej używała, bo dobrze działa na plecy)
Porządna suszarka do włosów
Szczoteczka soniczna do zębów jeśli nie masz
Ja to dzisiaj w prezencie kupiłam sobie zajebiste gąbki do sprzątania scrub daddy, ale ja to stara jestem xD
@podomka nie jestem ekspertem, nie wiem co teraz jest na topie. Pisałem ogólnie, dla mnie to był kosmos kiedy przesiadłem się że zwykłego żelazka na stację parową. Do pracy chodzę w koszulach, teraz prasowanie ich to czysta przyjemność. Nawet fatałaszki żony prasuję z przyjemnością.
@lubie-sernik: wiesz co, ani razu mi sie nie zaciął ani nie przestał działać. używam i tak głownie jednej koncówki. Ma duży zakres 0-20, maksymalnie używam go na 12, a przy mocno spiętych łydkach ostatnio nawet na 3. Dodatkowo, też musisz pamiętać że pistolet nie rozwiąże magicznie wszystkich problemów bólowych. U mnie był problem ze spiętymi mięśniami i odkąd go kupiłem nie byłem ani razu z plecami u fizjo. Od stycznia rozciągam