Wpis z mikrobloga

Hej #rozowepaski i #niebieskiepaski jest jakaś mała rzecz, która okazała się dla Was miłą przyjemnością i uważacie, że była warta pieniędzy?
Mam na myśli np. nowa suszarka do włosów, depilator, ale też rzeczy jak wykupienie ebooka itp
Żadne kosmetyki i ubrania.

Chce sobie zrobić prezent tak +-300zł, a sama nie wiem czego chce

#pytanie #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow
  • 113
@Magdozaur: pic rel ( ͡° ͜ʖ ͡°), a poza tym: dobry głośnik bezprzewodowy (o wiele lepiej zmywa się naczynia i gotuje, gdy w kuchni możesz sobie puścić muzykę, a poza tym możesz go brać na różne wyjazdy itd), dobry termos (nie ma to jak polactwo cebulactwo i branie swojej kawki np. do Cinema City), klawiatura bezprzewodowa z touchpadem - bezcenne, gdy oglądasz filmy na dużym ekranie, ale
ksndr - @Magdozaur: pic rel ( ͡° ͜ʖ ͡°), a poza tym: dobry głośnik bezprzewodowy (o w...

źródło: comment_1666438033kANnVM2FBGjOyr9eSfiBUK.jpg

Pobierz
@Magdozaur inhalator, jeśli chorujesz na zatoki to świetna sprawa i wygodniejsza niż inhalacja nad garnkiem ;)
Młynek do kawy. Może się przydać też do mielenia innych rzeczy,
Organizer do kuchni na gąbkę i płyn do naczyń. Trochę porządkuje, bo mają swoje miejsce
@Ayano: Mam bialetti venus 6tz, już nie pamietam na co zwracać uwagę ale ta była polecana na forach i jest akurat na dwie kawy z mlekiem (6tz=6 porcji espresso po 50ml). A młynek Xeoleo 45mm który też mi ktoś polecił na wykopie
Maszynka do mielenia mięsa ZELMER za 500 zł. Nowa jakość gotowania dla osób, które uwielbiają to robić, lub po prostu gotują dużo. Wreszcie robię surówki.
@Magdozaur porządne okulary przeciwsłoneczne, porządną bielizna (nie mylić z seksowną - taka, która noszę z przyjemnością na codzień, biustonosz dobrany przez brafitterkę i kilka par pasujących dołów), zapas kawy, ceramika od polskich twórców (kubek, miska, talerz), porządny nóż do kuchni, lniana pościel, wełniany koc, porządny zestaw piżama+szlafrok, kurde dużo tego, niby małe rzeczy, ale mi sprawiają radość na codzień.