Wpis z mikrobloga

Hej #rozowepaski i #niebieskiepaski jest jakaś mała rzecz, która okazała się dla Was miłą przyjemnością i uważacie, że była warta pieniędzy?
Mam na myśli np. nowa suszarka do włosów, depilator, ale też rzeczy jak wykupienie ebooka itp
Żadne kosmetyki i ubrania.

Chce sobie zrobić prezent tak +-300zł, a sama nie wiem czego chce

#pytanie #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow
  • 113
@Magdozaur:

- coś takiego ze smart tv podpięte do telewizora. Ja mam xiaomi mi box, ale teraz pewnie bym kupił tego chromecasta.

https://www.x-kom.pl/p/604134-odtwarzacz-multimedialny-google-chromecast-40-bialy-google-tv.html

Super sprawa, ciągle używam.

- Bardziej dla panów, dobry trymer zamiast maszynki do golenia jednorazowej z pianką. Po maszynce miałem ciągle pryszcze i beznadziejna skórę, z trymerem znika ten problem i jest o wiele szybciej. Minus, że się wygląda jakby się golilo "wczoraj" ale dla mnie to zaleta
Jak już ktos wspomniał, masaż. A jak materialnie to kup jakąś matę masującą, tylko nie wiem czy się zmieścisz w tym budżecie (bo byle czego nie warto). Ale masaż… to lepsze niż sex
bo mam problem z trądzikiem


@Magdozaur: To prywatna wizyta u dobrego dermatologa i dobranie odpowiednich kosmetyków. To się leczy i można wyleczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od siebie dodam, największy game changer IMO - irygator. Nie wyobrażam sobie obecnie życia bez niego.
Do tego jeszcze szczoteczka elektryczna, jak gotujesz dla 1-2 osób i nie lubisz, to grill elektryczny i/lub frytkownica beztłuszczowa (nie, nie robisz w tym tylko
@GregPelka: wykupiłam pakiet medicover u prywatnych lekarzy, będę chodzić do dermatologa jak zaakceptują wniosek.
Brałam już izotek i trądzik leczę jakieś 13 lat, to trochę osobny temat.
Irygator też bardzo fajny pomysł, lubię dbać o zęby
@Magdozaur: książki, niezmiennie książki <3 Bielizna. Mały atomizer do perfum, żeby mieć przy sobie. Nowe doniczki do kwiatków. Skarpetki. Pakiecik do masażu powięzi - piłeczka to jest jedno wielkie błogosławieństwo dla okolic karku. Kolorowe atramenty. Muliny do haftu. Myjka ciśnieniowa do mycia roweru :D Karcher ma taką fajną stricte pod rower... Z rzeczy do kuchni - pikutek victorinoxa za grosze. Najlepszy nóź jaki miałam nie ze względu na jakość tylko wielorakość