Wpis z mikrobloga

@MlodyWilk: swoją dorgą to istnieją jeszcze wesołe miasteczka? Kiedyś w latach 90 i 00 były takie objazdowe maszyny i jeździły po Polsce. Często to mieli jacyś mieszkańcy Karpat średnio mówiący po polsku( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy ja tego nie widzę, bo nie jestem dzieckiem, czy dokonaliśmy takiego skoku cywiliazcyjnego i to upadło, bo było partyzantką na drutach konserwowaną?
swoją dorgą to istnieją jeszcze wesołe miasteczka?


@Tymajster: Takich objazdowych to już prawie nie ma. Ewentualnie mają mniejsze atrakcje pod festyny.

Ja do dzisiaj mam traumę do takich gówien. Za łebka na wakacjach w Wiśle wsadzili mnie do takiego gówna, ale byłem widocznie za mały na to ich wielce zabezpieczenie. Żadnych pasów, tylko ta niby klatka.

Tak mnie wysysało, że gdybym się uporczywie nie trzymał, to bym wypadł. Już nawet był
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dwa_koty_kastrowane: od nas się wczoraj zwinęli, 3 dni byli. Drogo, i mało krecenia. Za 3-4min krecenia kosili po 5f za głowę. A do maszyny 32 osoby wchodziły. Jeszcze takie wahadło było, 3 obroty w przod, 2 w tyl i 6f zainkasowane. Inflacja #!$%@?, ale nie aż tak...