Wpis z mikrobloga

@MlodyWilk: swoją dorgą to istnieją jeszcze wesołe miasteczka? Kiedyś w latach 90 i 00 były takie objazdowe maszyny i jeździły po Polsce. Często to mieli jacyś mieszkańcy Karpat średnio mówiący po polsku( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy ja tego nie widzę, bo nie jestem dzieckiem, czy dokonaliśmy takiego skoku cywiliazcyjnego i to upadło, bo było partyzantką na drutach konserwowaną?
  • Odpowiedz
swoją dorgą to istnieją jeszcze wesołe miasteczka?


@Tymajster: Takich objazdowych to już prawie nie ma. Ewentualnie mają mniejsze atrakcje pod festyny.

Ja do dzisiaj mam traumę do takich gówien. Za łebka na wakacjach w Wiśle wsadzili mnie do takiego gówna, ale byłem widocznie za mały na to ich wielce zabezpieczenie. Żadnych pasów, tylko ta niby
  • Odpowiedz
@Tymajster: Energylandia w Zatorze. Tam mają też taki jak na gifie. Po przejażdżce masa ludzi prosto do kibla obok na rzygańsko. Wiem, bo sam rzygałem w jednej z kabin.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dwa_koty_kastrowane: od nas się wczoraj zwinęli, 3 dni byli. Drogo, i mało krecenia. Za 3-4min krecenia kosili po 5f za głowę. A do maszyny 32 osoby wchodziły. Jeszcze takie wahadło było, 3 obroty w przod, 2 w tyl i 6f zainkasowane. Inflacja #!$%@?, ale nie aż tak...
  • Odpowiedz