Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ludzie kończą psychologię i inne gówno kierunki a są większymi głąbami niż ludzie bez szkoły xD


@heterodewiant44: no, no, na pewno xD

wrodzona intuicją


Intuicję to może mieć lekarz z wieloletnim doświadczeniem, który nie wie do końca co jest z pacjentem, ale intuicja, wypracowana latami praktyki i zgłębiania twardej wiedzy akademickiej, podpowiada mu, żeby zrobić takie czy siakie badania. TO jest intuicja. Reszta to po prostu chlopski rozumek, szumnie nazywany intuicją.
@Kryspin013:

W sumie #!$%@? w to czy to prawda czy to nie prawda. Problem mam z tym, że wszystko w twoim opisie a zwłaszcza tekst o traumie to jedyna twoja opinia a próbujesz go przedstawić jako fakt bo tobie się tak wydaje.

Typowa narracja strachu bijąca od konserwatystów, którzy boją się wszystkiego co nie jest im znane.


czyli jak wyjdziesz do pieciolatki z wyciagnietym pibdolem to tez jest nareacja strachu, czy
czyli jak wyjdziesz do pieciolatki z wyciagnietym pibdolem to tez jest nareacja strachu, czy juz facetow to sie nie tyczy?


@blogger: a jak wyjdziesz do 5 latka z waginą? Też umiem tak zmieniać temat tzn. nauczyłem się od ciebie.
@heterodewiant44:

Taki poród w domu położnych nie ma wiele wspólnego ze szpitalnym świniobiciem.
W takim miejscu panuje przyjazna atmosfera i kobieta która już rodziła przejdzie taki poród w wodzie lżej niż ja konieczność wstania rano i pójścia do pracy.
A jak to funkcjonuje wiem z praktyki, bo poród mojego pierworodnego odbierałem z pomocą położnej u siebie w domu bez udziału łapiduchów.
@heterodewiant44: poród brata lub siostry to bardzo intymne, rodzinne wydarzenie. Dziecko, o ile wszystko jest odpowiednio przygotowane wcale nie musi być z tego wykluczone. Ewidentnie masz straumatyzowny pogląd na poród, wcale ci się z resztą nie dziwię jeśli widziałeś poród w PL.

Chcę ci jedynie uświadomić, że nie każdy poród wygląda tak, jak w szpitalu i w takim dziecko z powodzeniem mogłoby brać udział, jeśli ma mądrych i doświadczonych rodziców.
@heterodewiant44:

1. Byłeś w ogóle przy porodzie kiedyś? XD
2. Wiesz jak wygląda taki poród domowy np. w Holandii? Bo ja wiem, a mało brakowało i bym taki poród miał okazję fotografować xD Z resztą to dosyć popularne, żeby sobie zrobić taką pamiątkę.
3. Mnóstwo dzieci w Holandii było przy porodzie swojego rodzeństwa i nie mają żadnych traum XD
@heterodewiant44 a Wy wiecie że tak to kiedyś wyglądało że rodziny a przynajmniej kobiety i dziewczynki z rodziny uczestniczyły w porodach a cała już rodzina bez wyjątku trwała przy umierającym członku rodziny?

@Kryspin013 jw. Plus to właśnie lewica odpowiada za rozbijanie rodzin. Naturalny kompletny cykl rodzinny od poczęcia do śmierci jest właśnie konserwatywny.
@ShpxLbh: @Kryspin013: Jestem Wszystkim tylko nie konserwatywny i ciała też się nie boję pomimo to krzyki, wydzieliny, strach i stres (nawet nie mówiąc o sytuacji w której coś pójdzie nie tak) to uważam że nie jest odpowiednie miejsce dla dzieci. Sporo mężczyzn ma problem z odbudowaniem pożądania do partnerki po porodzie którego doswiadczaja w życiu dorosłym z dużo bardziej stabilną psychiką. Wydaje mi się to trochę Overkillem coś jak zabieranie
@jamajskikanion przepraszam bardzo ale jak pisałem wcześniej naturalne porody i obecność conajmniej kobiet z rodziny w tym dziewczynek jest bardzo konserwatywna. Więc niech postępowcy nie próbują odkryć czegoś co jest zaprzeczeniem postępowości:)
@Kryspin013 jw. Plus to właśnie lewica odpowiada za rozbijanie rodzin.


@AberratioIctus: no nie wiem, ja to ci mogę dać mnóstwo przykładów z realnie konserwatywnych rodzin gdzie to nie lewica rozbiła małżeństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dwa moje ulubione przykłady pochodzą wręcz z organizacji katolickiej, którą lubię nazywać orgio jurnis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ty myślisz że dzieci są głupie i jak nałożysz tabu, to się nie dowiedzą.


@ciemnienie: chyba ty xd ja tak nie uważam.
Ty wiesz i tym, że ludzie srają? Skoro o tym wiesz, to chyba nie masz nic przeciwko żebym ci wysłał zdjęcie swojego kloca, prawda? W końcu wiesz o tym.
@heterodewiant44: nwm tbh, z drugiej strony te domowe porody na youtube czasem wygladaja dosyc lajtowo
Może po proatu z tych co nie wyszły tak wholesome nie publikują nagrań xD ale może faktycznie jest cos na rzeczy, że w domu poród przebiega lżej z ludźmi którzy się na tym znają (akuszerka jakies baby z kręgu bab rodzących w domu itd) i jest mniej stresu niż w państwowym szpitalu z ludźmi, którzy by