Wpis z mikrobloga

@heterodewiant44: Nie czytam komenatrzy ale polecam się zainteresować historia porodów. To później nastały czasu ze mąż czy ktoś inny z rodziny nie mógł być przy porodzie. W odległych czasach dzieci i mąż normalnie pomagali rodzącej, jeden z dzieciaków zazwyczaj szedł po akuszerkę ale zanim przyszła to ktoś się musiał zajmować rodząca… dzieci również się uczyły być w takich sytuacjach, bo było to cenne doświadczenie. To wymysł naszych czasów ze poród
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Faceci będący przy porodzie potrafią całkowicie stracić zainteresowanie seksem z włąsną partnerką i to dla dorosłego potrafi być szokiem i traumą, ale wy to z rodzenia w przedszkolu byście chętnie przedstawienie zrobili. To ruchanie, penisy i waginy wam mózgi przeżarły, a najgorsze jest to, że uważacie to jako priorytet "edukacji" najmłodszych. To już się ociera o pedofilię, o którą sami tak chętnie osądzacie batmanów z kościoła.
  • Odpowiedz
i traumą, ale wy to z rodzenia w przedszkolu byście chętnie przedstawienie zrobili.


@Matti28: po pierwsze to ja nic by, nie robił ponieważ to nie jest mój pomysł i byś to wiedział gdybyś np przeczytał mój pierwszy komentarz w tej dyskusji.

Po drugie ja tylko prostowałem chłopskorozumowe bzdury OPa i nagle przyszedłeś ty który zaczął mi wpajać swoje chłopsko rozmouwe bzdury. Wytryniaj ode mnie prostaku.
  • Odpowiedz
. To ruchanie, penisy i waginy wam mózgi przeżarły, a najgorsze jest to


@Matti28: ta, bo to ja zacząłem coś pisać o 5 latkach i dotykaniu się

i pewnie w wieku 5 lat dotykaliście się ze starymi w miejscach intymnych,


Prostaku.
  • Odpowiedz
zostałeś wychowany w poczuciu wstydu do ciała

Typowa narracja strachu


@Kryspin013: @ShpxLbh: a ja wam powiem, że jeżeli ktoś chce tak wychowywać swoje dzieci, nie molestuje je, nie seksualizuje ciała to nie mam z tym problemu, ale sam nigdy nie widziałem narządów płciowych żadnego ze swoich rodziców i serio nie widzę dlaczego miałoby to mi pomóc w rozwoju ¯\_(ツ)_/¯

Ale racja, że ten 'konserwatyzm' jest o tyle na
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Dobra mój PANIE OŚWIECONY xD Mam nadzieję, że nie będziesz "edukował" w ten sposób cudzych dzieci i mam nadzieję, że Twoje również nie dostąpią tego "zaszczytu" lewackiego #!$%@? o tym, że widok waginy własnej matki w trakcie porodu jest ok dla 5-10 latka .
  • Odpowiedz
@ciemnienie: najlepiej napisac, ze ktoś robi jakieś porównania, taki niemerytoryczny sposób dyskusji. Ale skoro go musiałeś zastsować, to nie masz nic lepszego do powiedzenia. Po tym jak obaliłem twój tok rozumowania.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013 chyba na mózg ci coś się rzuciło. Koleś podzielił się swoim zdaniem na dany temat, nawet zaczął od słów "zszokowało mnie trochę to zdjęcie..." i tyle. Po to chyba jest ten portal, żeby dzielić się swoimi spostrzeżeniami, dyskutować na różne tematy. Ale nie przyszedł pan "postępowy " i już osądził nie tylko Opa, ale wszystkich których ma po swojej prawej stronie.

  • Odpowiedz
Typowa narracja strachu bijąca od konserwatystów, którzy boją się wszystkiego co nie jest im znane.


@Kryspin013: JPRD ale wy macie nasrane we łbach...
Nawet dorosły chłop może zemdleć na widok porodu, a co dopiero dziecko
Echhh
  • Odpowiedz
@Kryspin013: JPRD ale wy macie nasrane we łbach...

Nawet dorosły chłop może zemdleć na widok porodu, a co dopiero dziecko

Echhh


@Mezomorfix: no wow, dorosły chłop to może nawet zemdleć na widok rany z krwią. Czy to znaczy, że bronię bycia dziecka przy porodzie? Nie, mam to w dupie. Zaznaczam, że OP jednak #!$%@? głupoty podobnie jak ty #!$%@? głupoty argumentem o mdleniu xD
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Chłopie, po prostu zastosowałem twoją logikę do innej czynności i uninąłeś odpowiedzi, bo byś musiał przyznać, że albo oglądanie cudzych klocków jest ok, albo że błędnie rozumujesz. Dzięki, dobranoc.
  • Odpowiedz