Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luko42: "legit", było o tym milion razy. W normalnych sklepach nie musisz wykupywać ochrony kupujących żeby się nie naciąć.
Polecam GG.deals i wyłączyć keyshopy i patrzeć tylko na sprawdzonych resellerow
@Luko42: na gg.deals masz porównywarkę cen, w tym ze sklepów z kluczami, są one całkowicie legitne tylko niech nie wychodzi cebula że bierzesz najtańszą opcje tylko szukaj ofert od sprzedawców którzy mają przynajmniej 95% pozytywnych opinii. Ja kieruję się tą zasadą, zostawiłem w tych sklepach już całkiem sporo hajsu i kierując się powyższą zasadą ANI RAZU nie miałem z tym problemów.
@Luko42: pozytywne opinie to słowo klucz żeby ominąć nieuczciwych sprzedawców przez których wybija szambo i idzie zła fama od razu na cały sklep, potem takie wykopki właśnie mówią żeby unikać itd a wystarczy nie brać najtańszej opcji nie zwracając w ogóle uwagi co to za sprzedawca albo ile ma sprzedanych produktów bo to też widać. Na g2a dodatkowo masz tych sprzedawców z gwiazdką, na innych platformach chyba jest podobnie i oznacza
Amenotejiikara - @Luko42: pozytywne opinie to słowo klucz żeby ominąć nieuczciwych sp...

źródło: comment_1666266852JWgqPDBcJnmAO9MprrryNP.jpg

Pobierz