Wpis z mikrobloga

jahaha
moja była znalazła chłopaka a ten mi sie żalił na nią po czasie w prywatnych wiadomościach na FB, a teraz wysłał mi jej nudesy xD nie wiem co chciał na tym ugrać, myślał może że zrobi mi na złość xDDD Ona jak sie dowie o tym to pewnie nieźle sie #!$%@? z tego co ją znam. Jak to teraz wykorzystać żeby zrobić niezłego gnoju? Nie działam pochopnie choć przyznam że chciałem zadziałać odruchowo. Chce zapytać was o pomysły jak zrobić dobry gnój. W sumie moge potem zrelacjonować co sie dalej stało. Dajcie pomysły.
#kiciochpyta #przegryw #zwiazki
  • 100
moja była znalazła chłopaka a ten mi sie żalił na nią po czasie w prywatnych wiadomościach na FB, a teraz wysłał mi jej nudesy xD nie wiem co chciał na tym ugrać, myślał może że zrobi mi na złość xDDD Ona jak sie dowie o tym to pewnie nieźle sie #!$%@? z tego co ją znam. Jak to teraz wykorzystać żeby zrobić niezłego gnoju? Nie działam pochopnie choć przyznam że chciałem zadziałać
@Ranger: myśle, że jego w tym właśnie celu, ale nie wiem po co jak wczesniej sie żalił xD
@Saprofit: Nie moge sie do niej dostać, bo wiadomości na FB trafiają do foleru 'inne', a na instagramie jak zakładam konto to z miejsca dostaje blokade xD
@Profanumopus: Przez siostre albo przyjaciółke myślałem, to już będzie dosyć dobry gnój zrobiony