Wpis z mikrobloga

jahaha
moja była znalazła chłopaka a ten mi sie żalił na nią po czasie w prywatnych wiadomościach na FB, a teraz wysłał mi jej nudesy xD nie wiem co chciał na tym ugrać, myślał może że zrobi mi na złość xDDD Ona jak sie dowie o tym to pewnie nieźle sie w----i z tego co ją znam. Jak to teraz wykorzystać żeby zrobić niezłego gnoju? Nie działam pochopnie choć przyznam że chciałem zadziałać odruchowo. Chce zapytać was o pomysły jak zrobić dobry gnój. W sumie moge potem zrelacjonować co sie dalej stało. Dajcie pomysły.
#kiciochpyta #przegryw #zwiazki
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AndryFrys: Napisz jej o tym, z dowodami żeby nie było że ściemniasz. Jednak z nią byłeś, to obstawiam że chyba aż tak źle jej nie życzysz zeby była z takim s-------m.
  • Odpowiedz
Ja to chyba jestem za stary żeby to skumać. Po co robić swojej dziewczynie nudesy? Jak jej robisz nagie zdjęcia to ty nie masz pokolei w głowie a ona tym bardziej.
  • Odpowiedz
odcięłem sie od tego


@AndryFrys: To skoro się odciąłeś to czemu się tym interesujesz i czemu w ogóle podjąłeś rozmowę z tym gościem. xD Wrzucasz ich do spamu i nara. Tak się kończy znajomości po których został smród.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoMoreTearsJustSmile: not me, odcięłem sie od tego, w sumie ja ją tylko posuwałem i nie traktowałem tego poważnie

@AndryFrys: Tak to siebie możesz oszukiwać.
Ewidentnie dalej coś ci leży, że chcesz to kontynuować.
Jeśli byłoby jak piszesz to byś dawno zablokował tego typa na FB. Widać, że jednak jest u ciebie żal, że ciebie zmieniła na lepszy model i teraz jak dziecko z piaskownicy któremu zabrano zabawki chcesz
  • Odpowiedz