Wpis z mikrobloga

Nrgeeka ostatni raz subowałem i oglądałem gówniarzem będąc. Dziś sobie o nim przypomniałem ale patrząc po kanale to chłop ewidentnie nie wie za co się łapać:

- brzydkie miniaturki bez ładu i składu
- recenzje losowego sprzętu których nikt nie ogląda
- niesprawdzone plotki
- content pomieszany z poplątaniem, raz retro a raz najnowsza gra
- wymuszony cringowy humor
- rap od którego puchną uszy

Takie budżetowe połączenie quaza z arhn. A żeby było zabawniej to po 10 latach, w dalszym ciągu, tylko filmiki o crapach wyciągają mu kilkaset tysięcy wyświetleń xD Skazany na crapa.

#gry #nrgeek #youtube #polskiyoutube #przemyslenia
Pobierz L3gion - Nrgeeka ostatni raz subowałem i oglądałem gówniarzem będąc. Dziś sobie o nim...
źródło: comment_1666213546njTENw9wOiS7P7uDKTiDCb.jpg
  • 22
@L3gion: a ja myślę, że te miniaturki i content podpowiada mu jakaś agencja czy coś podobnego. Ogolnie chłop potrafi gadać o crapach o sprzęcie, podobają mi się też historie retro sprzętu. Za to z nowym sprzetem imo soboe nie radzi. Nie przyłożył się do filmu od Quest 2 (ogólnie z VRu ma trochę do nadrobienia) i do tego o Steam Decku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@L3gion: ogólnie lubię @nrgeek, Krzysiek to spoko typ. Jednak ostatnimi laty materiały oglądam sporadycznie. Paradoksalnie najbardziej lubiłem te, na które nie mam czasu, typu siedzi na kanapie i opowiada jak to drzewiej było. Nawet jeśli słyszę jakąś przypowieść trzeci raz to dobrze się słucha.
Wydaje mi się jednak że poziom kanału nieco spadł, być może na rzecz live'ów (na które swoją drogą parę razy trafiłem i są bardzo sympatyczne), albo
@L3gion: Nrgeek zawsze mówił że on nie chce budować swojego contentu tylko na crapach, jednak jeśli by chciał to mógłby robić 2x crap w tygodniu i mieć milion widzów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Imo moim zdaniem to właśnie jeden z błędów które popełnił. Gdyby trzaskał te 7-8 lat temu crapy regularnie (każdy blisko 200-300k wyświetleń) to mógłby mieć teraz w okolicy 400k widzów a może nawet i
@L3gion: Ja mam inne pytanie. Jakim cudem on z tego żyje mając po 10 tys. wyświetleń na film? Chyba musi być Patronite czy coś w tym stylu, bo inaczej by się tak nie dało zarabiać na życie?
@L3gion: sympatyczny się wydaje, ale oglądam/łem go głownie przez crapy. Od recenzji sprzętu i zwykłych gierek są lepsi youtuberzy, znalazł swoją niszę to czemu chciał na siłę z niej uciekać... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: jedyne jego materiały, które da się oglądać to historie retro sprzętów. Przynajmniej nie ma w nich tego bezbeckiego humoru i cringowych, wymuszonych przekleństw, które bawią chyba tylko trzynastolatków.
@L3gion: jestem stałym widzem kanału od 2013 - zaczęło się od crapów ale dziś lubię oglądać wszystkie jego filmy poza crapami i w większości recenzjami. Chyba jedyny stricte growy ytber jakiego ciągle regularnie oglądam. Crapy kiedyś były dużo lepsze, chociaż ostatni ze Star Wars siadł dobrze. Recenzje to chyba jeden z elementów gdzie trochę dorabia - nieraz czuć że są sponsorowane albo na jakiejś umowie w stylu ty nam recenzję my