Wpis z mikrobloga

@danob99: Ty mi przypominasz takiego patusa na wiecu wyborczym. Ktos przychodzi i mowi co Pan mysli o pomysle nizszych podatkow a Ty zaczynasz krzyczec ze to wina Tuska i Kaczynski sprzedal polske. Totalnie nie na temat, totalnie nikt nie pytal, totalnie po co mowisz cos o co cie nikt nie pyta?

Ty niestety masz ujemne IQ, i nie rozumiesz prostej wiadomosci, wiec ja dalej z Toba dyskutowac nie bede, bo to
@szumowina_wadowicka: aha xD

Mega argumenty, przekonales mnie. Ja to zawsze myślałem że rzetelnie jest o czymś mówić, a ocene pozostawić innym. A nie że to Ty decydujesz co w sferze publicznej jest warte uwagi dla innych a co nie. Szczególnie kiedy są to zeznanie podpisane imieniem i nazwiskiem.
Jak to jest wykopki, że jak Tusk powołuje się na X osobe, i ta osoba jest wygodna to na wykopie są 3 gorące z płomieniem, a jak ta sama osoba mówi przeciwko Tuskowi, to jest cisza?


@RafDan: Tutaj bardziej chodzi o to, że ujawnione przez Mr. Zero zeznania są mało wiarygodne. Sprawa bardzo gruba i trzymana przez 7 lat od objęcia władzy aż do teraz? Serio podchodzisz do tego zupełnie zero-jedynkowo?
@rwL_: Oczywiście że nie. Ja nie staram się osądzać, co jest prawdą a co nie, i jak widać tylko porównuje zachowania grup na wykopie. Mamy grupe pis, ktora jest ta "gorsza" itd, i strone "anty-pis" ktora jest niby ta lepsza, i zachowuja sie elegancko.

No i mamy sytuacje ze na podstawie zeznan X osoby robi sie np. 3 wykopy, i bije w PIS. Kiedy na drugi dzien, Ziobro daje zeznania tego
Oczywiście że nie. Ja nie staram się osądzać, co jest prawdą a co nie, i jak widać tylko porównuje zachowania grup na wykopie. Mamy grupe pis, ktora jest ta "gorsza" itd, i strone "anty-pis" ktora jest niby ta lepsza, i zachowuja sie elegancko.


@RafDan: Okej, ale co by nie mówić - samo bycie po stronie "anty-pis" jest aktem ludzkiej przyzwoitości.Ta strona nie jest "niby" tą lepszą - jest po prostu grupą