Wpis z mikrobloga

powiedziałem mamie, że mi się jedna dziewczyna podoba, to wspomniała o tym swojej koleżance przy mnie


@SidTheKid: typowe podejście rodziców do dzieci. Po prostu traktowanie jak człowieka gorszego sortu, podczłowieka.
Dziecko chce, abyś dotrzymał tajemnicy? A srał go pies, to w końcu dziecko, więc nie trzeba się z nim liczyć, jak z robakiem na trawniku.
Za dzieciaka, pewnie jakoś w 2-3 klasie podstawówki, miałem starcie z kolegą z klasy po którym zostały jakieś ślady, niewiem zadrapania czy obtarcia na szyi.
I po przyjściu do domu pierwsze co było to "z kim się biłeś" albo "kto cię pobił" xD i w końcu jak to dzieciak, 3 razy upewniając się że nic się nie stało i żeby nie dzwoniła i nic nie robiła powiedziałem że miałem sprzeczkę i starcie
nie wiem co matki mają z tym. One nie traktują dziecka jak drugiego człowieka ewidentnie.

typowe podejście rodziców do dzieci.


@debug:
@Tymajster:

tak tak, daleko by rodzice zaszli jakby słuchali jak świnia grzmotu wszystkiego co tam pierdzieli dziecko xDDD
Po prostu po wysłuchaniu po raz 100 kolejnych manipulacji, kombinacji zmyślania itd. czasami można nie rozróżnić że to jest akurat ten raz który trzeba potraktować wyjątkowo ( ͡° ͜ʖ
kiedyś powiedziałem mamie, że mi się jedna dziewczyna podoba, to wspomniała o tym swojej koleżance przy mnie i zrobiło mi się głupio. ( ͡° ʖ̯ ͡°) nigdy mojego zaufania nie odzyskała xD


@SidTheKid: Nic tak nie uczy rodziców poważnego podejścia do spraw i sekretów dzieci jak przekonanie się na własnej skórze o tym. Rodzic musi brać pod uwagę, ze może dla niego to, ze jego dziecko się
@toresh:

Po prostu po wysłuchaniu po raz 100 kolejnych manipulacji, kombinacji zmyślania itd. czasami można nie rozróżnić że to jest akurat ten raz który trzeba potraktować wyjątkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w sensie o swojej rodzinie pisałeś w tym momencie ?

@localoca:

Moja ciotka tak zawsze gadała o swoich dzieciach, aż jej córka niespodziankę zrobiła. Był jakiś wyjazd dla dzieci z zakładu pracy i dziewczynka rezolutnie