Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #coolstory

Dziękuję za przedterminowe odblokowanie mojego konta, chociaż zupełnie nie rozumiem skąd ten pośpiech. Jak widać nie respektuje się tutaj zasad w obie strony. Ale do rzeczy:

1. Kondycja polskiej prawicy, czyli na wschodzie bez zmian

Pozwoliłem sobie wczoraj w typowy dla siebie, a więc zgoła niewybredny sposób, pożartować z przedstawicieli wykopowego ruchu prawicowego. Potomkowie rotmistrza Pileckiego i Narodowych Sił Zbrojnych, tak jak ich przodkowie w czasie II W.Ś. donieśli na mnie do administracji serwisu,

łapiąc przy tym mocne pieczenie dolnych części ciała, co mnie najpierw wprawiło w zdziwienie (Polacy wszak to dumny naród, więc nie powinny go wzruszać utyskiwania lewaka, a jednak!), potem zaś rozbawiło kiedy otrzymałem komunikat o czasowym banie. Niestety nie wiem jak sprawdzić co konkretnie rozzłościło prawicę niepokorną a niezłomną. Równocześnie kiedy zgłosiłem życzenie śmierci (na co rzecz jasna mam dowód), jakie wprost skierował do mnie użytkownik @kamzikowy2 (swoją drogą szanuj Roberta Zane'a), moderator @dC4 uznał je jako niewyczerpujące znamion ataku personalnego. To powinno dać pogląd na to w jak wybiórczy sposób dobiera się tutaj moderację. A być może jest to po prostu prawnik-amator. Od odrzuconego zgłoszenia próbowałem się potem odwołać, dość pokracznie ponieważ serwis ten nie przewiduje niczego ponad jedną instancję. W każdym razie, jak potem odnotowałem, ten haniebny i obrzydliwy wpis zniknął, za co dziękuję. Nie powstrzymało to jednak dumnych potomków husarii i Łupaszki przed przeprowadzeniem na Mirko zbiorowej masturbacji pod tagiem #stobanowdlalewakow.

Listę hańby tworzą kolejno: @vince87 @RPG-7 @peter-kovac-948494 @kamzikowy2 @sportingkielce @Insine @roykovsky @franekfm

2. Przyjaciele

Nie będę ukrywał, że trafiłem na wykop z pewnego forum obrazkowego, już z bagażem pewnych stereotypów i osądów, które, co przyznać należy, sprawdzają się w większości. Nie spędzam więc aktywnie czasu ani na głównej, ani na wykopalisku, a jeśli już to robię to głównie po to żeby zaspokoić swoje wspomniane już niewybredne żądze. W konsekwencji większość mojej skromnej działalności tutaj skupia się na mikroblogu, głównie pod tagami #modameska #zegarki oraz cremedelacreme - #chubbyboners. Z tego miejsca, i nie obchodzi mnie że sobie tego możecie nie życzyć albo nie lubicie mnie za bardzo bądź zwyczajnie nie znacie, chcę pozdrowić prawilnych ziomeczków, których zdanie sobie cenię, bo wiem że znają się na rzeczy. Politycznie szanuję tu najbardziej @stekelenburg2, na ciuszkach najbardziej znają się @raf_simons, @ProkuratorGeneralny (pozdro dla kumatych), @Espo, @Lrrr, @fastmachine, @kAdi, zawsze chłodny @niemowiejakjest, @pococimojlogin i inni kumaci xD z kolei najlepiej zegarki tykają @bios16, @kAdi po raz drugi oraz @szare, natomiast zawsze bonera przy chubby loszkach ma @Pokrakk i @ +24 alenacomnielogin_ xD

Pozdrawiam też moich ulubionych szyitów, @mahometgej i @Mohammed_Socjal

Sory za to wołanie, miałem potrzebę :3

inb4 popłakałeś to #!$%@?

inb5 gownoburza anonimowego wykopka
  • 16