Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #krakow

Jest tu może ktoś kto chociaż pobieżnie ogarnia tematykę rowerków stacjonarnych? Ja niestety jestem kompletnie zielony w tym temacie, a nie ma za wiele recenzji w necie. Chciałbym sobie kupić coś na zimę tak aby nie zastygnąć, gdyż temperatury wieczorne/poranne nie zachęcają do treningów na polu.
Początkowo mój wybór padł na HMS M6995. Jeśli macie sprawdzone propozycje w podobnym budżecie to chętnie wysłucham.
Dodatkowo taguję Kraków, bo super jakby dało się sprzęt obejrzeć w danym mieście.
  • 10
@born2die: po przejechaniu kilkunastu tysięcy wirtualnych kilometrów zimami na rowerze stacjonarnym z decathlonu radzę Ci szczerze - dozbieraj kasy i kup lub weź na raty trenażer direct drive i zapnij do niego rower (do tego zwift albo rouvy albo coś z darmowych apek, ponoć są ale to już szukaj na tagu #rower) i na tym przejeździj zimę. Żadne rowerki stacjonarne, żadne trenażery rolkowe... (no dobra, to moja subiektywna ocena ujeżdżacza
@born2die: zalezy co oczekujesz, na pewno bierz magnetyczny rower stacjonarny lecz pozycja na nim jest troche wymuszona. Dla zwyklego Kowalskiego i do rehab sie nada, a jesli chcesz robić od 20 km i wiecej to szukaj czegos do podpiecia pod kolo