Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego jak chłop ma paznokcie na 3mm to już jest brudas, bo wiadomo że co jakiś czas pod takie paznokcie wchodzi w ciągu dnia bród i trzeba je wyczyścić z żałoby, a szponiary z 3-centymetrowymi motykami na palcach są uważane za zadbane, kiedy tak naprawdę pod tymi pomalowanymi pazurami roi się od bakterii jeszcze bardziej niż jak byś sobie w dupie grzebał XD

Jaka jest zasada, że kobiety uważa się za te, którym brud pod paznokcie nie wchodzi. Taka jak z robieniem kupy?

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #takaprawda
  • 26
@Sam_w_domu no ale ja o tym wiem, mimobto pracując na komputerze nie wyobrażam sobie odrywać się od pracy co 20 minut aby myć ręce, staram się też utrzymywać myszkę i klawiaturę w czystości. Ręce myję jak:
- mam lepkie/widocznie brudne
- przed posiłkiem
- po skorzystaniu z ubikacji

I to moim zdaniem wystarcza.
Mimo to przy długich paznokciach czuję czasem pod nimi brud siedząc sobie normalnie i robiąc codzienne rzeczy przy których
@bizonsky: kazdy jest inny. Mozesz miec zwyczajnie tendencje do brudnych paznokci ale wiedzac takie cos musisz je albo czesciej ogarniac albo czesciej myc rece.

Tez raz na kilka dni mysz i klawiature ogarne a mimo to rece sie poca (w zimie jest z tym mniejszy problem). Jak Ci sie nie chce wstawac myc co chwile to postaw sobie obok jakis dozownik z plynem antybakteryjnym. Sam zobaczysz roznice i bedziesz na to
@bizonsky: brud sie zbiera pod paznokciami z powodu brudnych rak. Dezynfekujac rece sprawisz ze problem nie bedzie mial podstaw wiec go wyeliminujesz. Jednak plynem mycia rak nie zastapisz. To tylko polsrodek z racji lenistwa.