Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego jak chłop ma paznokcie na 3mm to już jest brudas, bo wiadomo że co jakiś czas pod takie paznokcie wchodzi w ciągu dnia bród i trzeba je wyczyścić z żałoby, a szponiary z 3-centymetrowymi motykami na palcach są uważane za zadbane, kiedy tak naprawdę pod tymi pomalowanymi pazurami roi się od bakterii jeszcze bardziej niż jak byś sobie w dupie grzebał XD

Jaka jest zasada, że kobiety uważa się za te, którym brud pod paznokcie nie wchodzi. Taka jak z robieniem kupy?

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #takaprawda
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bizonsky: Dlatego dla mnie największą zaletą jeśli chodzi o kobiecą urodę jest gdy kobieta ma naturalne paznokcie pomalowane przeźroczystym lakierem. To jest prawdziwy test na to czy kobieta faktycznie jest zdrowa i zadbana. Śmieszy mnie generalnie, że kobiety wydają po 200-300 złotych na te szpony co kilka tygodni, a jedyne co zyskują to łechtanie swojego ego i syf zbierający się pod paznokciami.
  • Odpowiedz
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego jak chłop ma paznokcie na 3mm to już jest brudas, bo wiadomo że co jakiś czas pod takie paznokcie wchodzi w ciągu dnia bród i trzeba je wyczyścić z żałoby, a szponiary z 3-centymetrowymi motykami na palcach są uważane za zadbane


@bizonsky: od facetów wymaga się więcej.
  • Odpowiedz
szponiary z 3-centymetrowymi motykami na palcach są uważane za zadbane


@bizonsky: bo to nie jest dla Ciebie tylko dla innych kobiet - ona pokazuje innym samicą, że dupą potrafiła ogarnąć takiego samca, że nie potrzebuje już wcale pracować fizycznie. Nawet jeżeli w rzeczywistości szoruje podłogi i brudu pod tymi szponami mnóstwo.
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus możesz wytłumaczyć dlaczego dłuższy paznokieć łatwiej wyczyścić?

Ps. To nie zmienia faktu że pod takim paznokciem do momentu wyczyszczenia kilka razy dziennie naturalnie zbiera się syf
  • Odpowiedz
@bizonsky: niekoniecznie. Wystarczy przy pracach używać rękawiczek lub często myć ręce. Ja mam zasadę, że rozumiem jak ktoś w pracy ma brudne paznokcie dotyczy to obu płci, bo nie zawsze jest możliwość umyć dłonie lub mieć rękawiczki przy sobie, ale poza jestem wyczulona na czyste dłonie. Dbam o swoje to wymagam tego od kogoś, czyste paznokcie są dla mnie odzwierciedleniem tego czy facet/kobieta dba o siebie i czy nie jest
  • Odpowiedz
@bizonsky:

Więc tak

Długie paznokcie odgradzają opuszek palca i zbierają syf w przedniej części, krótkie natomiast ułatwiają brudowi dostanie się wgłąb paznokcia pod samo to połączenie palca z paznokciem, często brudząc skórę, którą trudniej
  • Odpowiedz
  • 0
@Roxi5017 ja często myje ręce ale jak mam lekki dłuższe paznokcie to niezaprzeczalnym faktem jest że mimo toni tak w ciągu dnia odczuje w końcu dyskomfort w związku z gromadzącymi się tam drobinkami

@AlienFromWenus może i tak jest chociaż nie brzmi to logicznie że pod dłuższymi paznokciami brud się gorzej trzyma przy nasadzie palca
  • Odpowiedz
jak chłop ma paznokcie na 3mm to już jest brudas, bo wiadomo że co jakiś czas pod takie paznokcie wchodzi w ciągu dnia bród


@bizonsky: jak sie myje rece to brod nie wchodzi. Jak mi sie nie chce ponad tydzien obcinac to wlasnie mam takie ~2mm i jakos czyste ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jak się nie grzebie w ziemi, myje ręce i używa szczotki do paznokci to się ma czysto. Mnie bardziej obrzydzają dłonie mechaników u---------e od smaru na opuszkach, skórkach i pod paznokciami.
  • Odpowiedz