Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego jak chłop ma paznokcie na 3mm to już jest brudas, bo wiadomo że co jakiś czas pod takie paznokcie wchodzi w ciągu dnia bród i trzeba je wyczyścić z żałoby, a szponiary z 3-centymetrowymi motykami na palcach są uważane za zadbane, kiedy tak naprawdę pod tymi pomalowanymi pazurami roi się od bakterii jeszcze bardziej niż jak byś sobie w dupie grzebał XD

Jaka jest zasada, że kobiety uważa się za te, którym brud pod paznokcie nie wchodzi. Taka jak z robieniem kupy?

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #takaprawda
  • 26
@bizonsky bo faceci chcą zaruchać więc nic nie mówią, ale jak sam po sobie widzisz, brzydzą się tym. Niestety taki jest świat, ludzie dają przyzwolenie na różne rzeczy, żeby mieć spokój albo żeby coś dostać, a później wracają do nich negatywne konsekwencje.
Tak było, jest i będzie.

Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił.
@bizonsky: Dlatego dla mnie największą zaletą jeśli chodzi o kobiecą urodę jest gdy kobieta ma naturalne paznokcie pomalowane przeźroczystym lakierem. To jest prawdziwy test na to czy kobieta faktycznie jest zdrowa i zadbana. Śmieszy mnie generalnie, że kobiety wydają po 200-300 złotych na te szpony co kilka tygodni, a jedyne co zyskują to łechtanie swojego ego i syf zbierający się pod paznokciami.
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego jak chłop ma paznokcie na 3mm to już jest brudas, bo wiadomo że co jakiś czas pod takie paznokcie wchodzi w ciągu dnia bród i trzeba je wyczyścić z żałoby, a szponiary z 3-centymetrowymi motykami na palcach są uważane za zadbane


@bizonsky: od facetów wymaga się więcej.
szponiary z 3-centymetrowymi motykami na palcach są uważane za zadbane


@bizonsky: bo to nie jest dla Ciebie tylko dla innych kobiet - ona pokazuje innym samicą, że dupą potrafiła ogarnąć takiego samca, że nie potrzebuje już wcale pracować fizycznie. Nawet jeżeli w rzeczywistości szoruje podłogi i brudu pod tymi szponami mnóstwo.
@AlienFromWenus możesz wytłumaczyć dlaczego dłuższy paznokieć łatwiej wyczyścić?

Ps. To nie zmienia faktu że pod takim paznokciem do momentu wyczyszczenia kilka razy dziennie naturalnie zbiera się syf
@bizonsky: niekoniecznie. Wystarczy przy pracach używać rękawiczek lub często myć ręce. Ja mam zasadę, że rozumiem jak ktoś w pracy ma brudne paznokcie dotyczy to obu płci, bo nie zawsze jest możliwość umyć dłonie lub mieć rękawiczki przy sobie, ale poza jestem wyczulona na czyste dłonie. Dbam o swoje to wymagam tego od kogoś, czyste paznokcie są dla mnie odzwierciedleniem tego czy facet/kobieta dba o siebie i czy nie jest brudasem
@bizonsky:

Więc tak

Długie paznokcie odgradzają opuszek palca i zbierają syf w przedniej części, krótkie natomiast ułatwiają brudowi dostanie się wgłąb paznokcia pod samo to połączenie palca z paznokciem, często brudząc skórę, którą trudniej doczyścić.

Ponadto czyszczenie krótkich paznokci bywa bolesne gdy robi się to pilniczkiem a pod dłuższymi brud z przodu paznokcia przykleja się do tego w głębi paznokcia (raptem 2mm różnicy ale jednak) i ściągając tego z przodu ściąga
@Roxi5017 ja często myje ręce ale jak mam lekki dłuższe paznokcie to niezaprzeczalnym faktem jest że mimo toni tak w ciągu dnia odczuje w końcu dyskomfort w związku z gromadzącymi się tam drobinkami

@AlienFromWenus może i tak jest chociaż nie brzmi to logicznie że pod dłuższymi paznokciami brud się gorzej trzyma przy nasadzie palca
jak chłop ma paznokcie na 3mm to już jest brudas, bo wiadomo że co jakiś czas pod takie paznokcie wchodzi w ciągu dnia bród


@bizonsky: jak sie myje rece to brod nie wchodzi. Jak mi sie nie chce ponad tydzien obcinac to wlasnie mam takie ~2mm i jakos czyste ¯_(ツ)_/¯
Jak się nie grzebie w ziemi, myje ręce i używa szczotki do paznokci to się ma czysto. Mnie bardziej obrzydzają dłonie mechaników #!$%@? od smaru na opuszkach, skórkach i pod paznokciami.