Wpis z mikrobloga

Jaki model czy marka samochodu zrobiły na Was największe wrażenie jeśli chodzi o wykończenie i piękno wnętrza? Może ktoś testował na jazdach próbnych i ma porównanie. Nie oceniamy ilość kucy, duży/mały bagażnik tylko materiały w środku i ogólna stylistyke. Może być też stosunek jakości do ceny. Zapraszam do dyskusji.

#motoryzacja #samochody #mercedes #mazda #bmw #lexus #wolksvagen #kia #citroen #alfaromeo #toyota #skoda
  • 79
@stanley88: co Ty gadasz z tym nawiewem w leonie xD przecież nawiew mozesz sobie na główny ekran wyciągnąć i sterować jednym kliknięciem. Nie odwracasz wzroki i nie szukasz na dole deski rozdzielczej odpowiedniego guzika. Zresztą, kto steruje nawiewem przy automatycznej klimie xD
@Krmtzzz: ale co sterować? Zmieniać nawiew z nóg na szybę, jednoczenie zwiększać i zmniejszać moc i regulować temperaturę albo dla pasażera obok zmieniać osobno i dla siebie osobno? I to wszystko w każdej chwili jazdy nawet słuchając i zmieniając stacje w radiu? Albo rozmawiając przez tel? Kto steruje nawiewami przy automatycznej klimie? Np i wiele innych osób. Sorry ale jeden wielki tablet i całe auto w nim obsługiwane to moim zdaniem
@stanley88: no jak już chcesz zmieniać sobie ten nawiew to na srodku wielkiego tabletu masz sterowanie nawiewem. Wystarczy kilknac na strzalki pokazujace kierunki nawiewów. Jeden raz. Do zwiększenia mocy możesz sobie przesunąć kafelek do góry i masz. A jak jesteś wielbicielem zmieniania jednocześnie takich rzeczy (rozumiem, że robisz to 2ma rękoma?) to sobie dajesz na stałe kafelek obok (drugi z trzech) ze sterowaniem nawiewu xD do regulacji temperatury masz 2 suwaki
@Krmtzzz: No jeśli masz rację to właśnie dla mnie wada było to, że trzeba się nauczyć i załapać ten system. Skonfigurować itp. W mazdzie wsiadłem i wsYtko pod ręką tam gdzie ma być. Nic nie trzeba konfigurować itp. Ty pewnie jesteś fanem androida ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja jednak iOS i wole mieć tylko to co potrzebne i w tym miejscu co zawsze.
@stanley88: xD nie jestem fanem niczego, jestem fanem praktyczności. Uwierz mi, że gdyby to nie było praktyczne, to bym tego auta nie kupił :) mazda jest fajna, ale ma sporo wad, ktore dostrzegasz dopiero podczas użytkowania. I to wykończenie premium, to tylko złudzenie premium. Trzaśnięcie drzwiami i dźwięk jak w tico...