Wpis z mikrobloga

Jaki model czy marka samochodu zrobiły na Was największe wrażenie jeśli chodzi o wykończenie i piękno wnętrza? Może ktoś testował na jazdach próbnych i ma porównanie. Nie oceniamy ilość kucy, duży/mały bagażnik tylko materiały w środku i ogólna stylistyke. Może być też stosunek jakości do ceny. Zapraszam do dyskusji.

#motoryzacja #samochody #mercedes #mazda #bmw #lexus #wolksvagen #kia #citroen #alfaromeo #toyota #skoda
  • 79
@nick230: Mazda 3 2022 „tani” kompakt aspirujący do klasy premium. W porównaniu do takiego i30 fastback cena podobna a wykończenie wnętrza to bajka. Oczywiście nie uwzględniam trwałości materiałów ale nawet w najbiedniejszej wersji jest dla mnie sztos. Minimalizm ale tez zachowanie praktycznych pokręteł. Skąpo oświetlony panel nawiewu, „tablet” wkomponowany w deskę i jeszcze te obszycia
stanley88 - @nick230: Mazda 3 2022 „tani” kompakt aspirujący do klasy premium. W poró...

źródło: comment_1665854522fRLnSWpOuUC6cdCC9si30j.jpg

Pobierz
@nick230: Jeździłem dwa razy automatem i manualem jeden w sedanie drugi heatchback. Wyglada super. Środek w porównaniu do Leona to złoto. Brak dotykowych paneli, sterowanie w kołeczka. W Leonie nawet moc nawiewu musisz palcem wchodzić do menu i szukac na tablecie. Tu masz takie fajne klasyczne w kolorze srebra pokrętełka. Te „skórzane” panele obszyte niciami przechodzą na drzwi. Pod nimi super nawiewy jak w starym audi. I to podświetlenie takie klasyczne
stanley88 - @nick230: Jeździłem dwa razy automatem i manualem jeden w sedanie drugi h...

źródło: comment_1665855047WFNHTbZRrHTRqT3r39d1uc.jpg

Pobierz
@stanley88: @nick230: szukając samochodu, ot dupowozu, na poczatku tego roku, w ogóle nie wiedząc co jest w ofercie, chciałem pójśc na łatwiznę i zacząłem od vaga (xD), potem koreańce (bo tanie xD), frustracja narastała, bo wnętrza tych samochodów to jakiś żart. mazda była na samym końcu.

z zewnątrz 3 wygląda super, a jak zobaczyłem środek, podotykałem wszystkiego i sobie pojeździłem, to od razu zamówiłem full opcję. nie żałuję. jedynie mogliby
@Im_from_alaska: No ja tez go „kupuje” ale sytuacja ze stoopkami trochę zmieniła priorytety. Ale tez byłem w Vagu i już prawie Leona kupiłem a potem poszedłem do Mazdy. I szok. Ma wady bo blacha cienka pismo Black lipne lusterka się nie składają ale 2.0 benzyna przekonuje no i ten design a szukam tylko heatchbacka