Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@FanaticoRosso1910: Bo jak zwykle najwięcej do powiedzenia na temat życzliwości Polaków w porównaniu do ludzi za granicą mają ludzie
- zgorzkniali będący źródłem tej żółci
- którzy za granicą tak średnio byli

Ja pracując tu i tu zawsze utrzymywałem dobre i "wesołe" kontakty z ludźmi z pracy, z właścicielami mieszkań, ze sprzedawcami w małych sklepach obok.
Jakiś smutny też się czasem trafil.

Ale generalnie - jedno od drugiego nie odbiega, zależy
sama prawda. W Polsce są same smutne, zawistne ryje. Co widać po tym portalu. Pozytywnych akcji jest mało, większość to ciśnięcie po jednej lub drugiej stronie, wieczne narzekanie, zawiść i zazdrość. Naród którego wypełniła żółć. p0lactwo r0bactwo.


@Nester86: Po portalu jak po portalu. Ale po tej wypowiedzi widać to w 100% XDDD
@Nester86: A jaki ma być naród który jest gnębiony od tylu lat. Pokolenia które żyją lub miały kontakt z innymi pokoleniami pamiętający życie w różnych rozbiorach (nie jako Polska), I WŚ, wojna z bolszewikami, II WŚ, skrajna komuna, bieda inflacyjna. Cały czas pod butem, cały czas zgniatani. Ta żółć nie wyrobiła się w jeden dzień. Była wytwarzana i pielęgnowana przez innych wiele pokoleń temu aż do teraz.