Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mno kompot albo herbatkę.

Jakieś 4 miesiące temu zostałam zwolniona praktycznie z dnia na dzień. Pewnie bym się tym jakoś bardzo nie przejęła, gdyby nie masa innych złych wiadomości w tamtym czasie + szykująca się spora przeprowadzka, której nie byłam w stanie już wtedy cofnąć.

Podczas tego wszystkiego oczywiście okazało się, że w moim otoczeniu było mnóstwo sępów, które tylko czekały aż zawodowo powinie mi się noga, żeby powiedzieć jakim gównem jestem i jaka głupia byłam, że przyjęłam wtedy ofertę tej pracy XD

Całość złych informacji przyjęłam wtedy całkiem, całkiem. Nie tknęłam jedzenia tylko przez tydzień XD Gospodarka hormonalna wróciła do normy kilka tygodni temu.

A teraz siedzę sobie chora w kawalerce w #gdansk popijając herbatke, pracuje w najlepszym zespole na świecie, szukając pracy nawiązałam mnóstwo fajnych kontaktów, rozwinelam swoją własną markę, zarabiam jeszcze więcej ( ͡ ͜ʖ ͡) i myślę sobie, że nie zamieniłabym tego na nic innego na świecie.

Jakie to żyćko jest przewrotne. Pamiętajcie, że każde gówno można wykorzystać i zamienić w coś zajebistego

#praca #pracbaza #feels #logikarozowychpaskow #gorzkiezale
slepauliczka - Mirki pijcie ze mno kompot albo herbatkę. 

Jakieś 4 miesiące temu zos...

źródło: comment_1665783575wW2pjBkn7lJX7HLBp4XtLg.jpg

Pobierz
  • 28