Wpis z mikrobloga

@Darksed: Nawet wiedziałem, że do tego nawiążesz. Tak - można było poczytać "wpisy debila co #!$%@? pestycydy i nie chudnie", ktory na końcu stwierdził, że to gówno i nikomu to na redukcji nie jest potrzebne.

Widzisz? Przynajmniej ktoś mógł wyciągnąć z tego jakąś wiedzę i nie popełniać moich błędów.

Wiec overall - wyszło na plus.

P.S. Krótki run na DNP nie będzie tak szkodliwy jak wieloletni cruise na Dece z Testem
@Darksed: No i tak przy okazji a propo POZYTYWNEGO działania DNP (wybacz @bst, że Cię oznaczam):

bst 3 dni temu via iOS0
@polskisurfer: Zawsze mi cykl z dnp ubijal wszelkie drozdzaki. Znikaly wzdecia i inne problemy. Pewnie ew pasozyty tez zdychaja. Flaki dzialaly wzorowo po dnp tak jak i caly organizm._

W ramach ciekawostki.
@Darksed: Znam tez takich co odpalili dnp, nie schudli, wyladowali na sor, w domu mieli kociol bo rodzice mysleli ze dzieciak (!) wali jakies dopalacze i wezwali policje :)!

Prawda jest, ze nawet dnp wymaga odrobiny inteligencji
@Darksed: ja tak srednio na bieżąco w tagowych wojenkach, ale jeśli faktycznie @pansterydziasz: na koncu tej całej serii wpisów (gdzie z tego co pamiętam na bieżąco opisywał co, ile, jak się po tym czuje itd) sam stwierdził, że to był kiepski pomysł i nie poleca, no to IMO jest w tym pewna wartość merytoryczna dla tagu.

a nawet bez tego wniosku końcowego jego wpisy mogą być pewnym punktem odniesienia dla
sam stwierdził, że to był kiepski pomysł i nie poleca, no to IMO jest w tym pewna wartość merytoryczna dla tagu.


@Karoleer: Tylko, że to nie jest tak, że nie schudłem bo zrzuciłem na tym ok 12kg (co było mega słabo widać bo ważyłem naprawdę dużo... no, ale waga nie kłamała).

Stąd też uważam, że to jest zbytek łaski dla normika, który chce redukować. Po prostu.