Wpis z mikrobloga

@Mineciarz69: prawilnie przypominam, że
- w godzinach 20-2 w nocy w piątek żaden normik nie siedzi na tagach #blackpill oraz #przegryw oraz nie ćwiczy na siłowni, bo albo chleje na domówce, albo w klubie, albo z ziomeczkami pod blokiem, albo spuszcza się w julkę właśnie
- w godzinach 6-14 sobota rano - również żaden normik nie pisze na wykopie ani nie ćwiczy na siłowni, bo leczy kaca
- w godzinach 20-2
@Kryskamatyska: Powiem tak byku tutaj ludziom już #!$%@? od wykopu nie mają wogole znajomych jakiegoś planu na siebie bije od nich zazdrość żyją tylko jadem do innych ludzi nie potrafią czytać między wierszami życie realne jest #!$%@? inne niż jakieś wysrywy w necie,ale nie zdają sobie z tego sprawy mają takie parcie na samice bo są prawiczkami i naprawdę muszą wyglądać jak gówno, że tak skupiają się na wyglądzie i problemy
@Dejw983: ile razy mam ci pisać, zę tutaj nie ma osób, które siedzą bezczynnie. Ja zagadałem do 500+ kobiet na żywo i byłem na 25-30 randkach z tindera, inni podobnie, latami siedzili w PUA, redpillu. Każdy opisuje tu historie z nieudanych randek, podrywów. Latami siedzmy na siłowni i jesteśmy #gymcel, nie jeden z nas to #programista15k, mamy własne chaty, fury w leasingu, mamy normalne życie poza tym jednym aspektem